Про це в мережі Фейсбук заявляє правозахисник Лариса Ступак, яка поставила під сумнів фаховість слідчих закарпатської поліції:
Вчора ми отримали коментар щодо ситуації з 24 вагонами лісу, що стоять у Чопі, від начальника Закарпатського СБУ. Що він сказав, я оприлюдню завтра. А наразі, ви маєте уважно продивитись, як поводила себе на місті подій слідча-оперативна група поліції.
Гадаю дівча заслуговує на переможницю і номінації кращого керівника слідчо – оперативної групи, – іронічно зазначила Лариса Ступак.
https://www.youtube.com/watch?v=kZVqsRD6wYw#t=292
