На осінь 2014 року російськими спецслужбами планувалася масштабна кампанія з дестабілізації ситуації у Закарпатській області аж до створення маріонеткової Республіки Подкарпатська Русь (РПР)
Про це йдеться у документах, які оприлюднили українські хакери з КіберХунти.
За словами хакерів, документи вони отримали з пошти помічника Владіміра Путіна Владислава Суркова, яку зламали нещодавно.
У документації йдеться про цілий план дестабілізації ситуації та автономізації Закарпаття. Його мали втілювати на місці закарпатські політики.
Його мали втілювати на місці закарпатські політики – нардеп Михайло Ланьо (член партії «Відродження», відомий під кримінальним прізвиськом Блюк) та депутат облради Іван Чубирко (також представник «Відродження» та керівник місцевого Українського вибору, родич Віктора Медведчука).
Суть полягала у тому, аби розхитати ситуацію на Закарпатті за допомогою проросійського крила так званого русинського руху та радикального крила угорців з прихильників партії “Йоббік”.
Можливо вкид хакерів пройшов модерацію на Банковій. Але ми всі пам’ятаємо, як влітку 2014 року, за вказівкою Балог блокувалася траса в Ракошині та Мукачеві, як організовано на маршрутках здійснювався підвіз мітингувальників до Мукачівського військкомату. Кволе СБУ до цих пір не встановило осіб причетних до цієї акції.
Блокування закарпатських доріг відбувається в округах нардепів Балог (ФОТО)
За антимобілізаційними провокаціями на Закарпатті стоять люди клану Балог
Історія сепаратизму на Закарпатті: кому це вигідно і хто стає на донецькі граблі?
