Закарпатські важкоатлети завоювали дві срібні медалі на кубку України (ФОТО)

Відмінно виступили важкоатлети Закарпаття на кубку у м. Чернігові, який проводився з 24 по 28 лютого. Там взяло участь майже 200 учасників з усіх областей України.

Першими на поміст вийшли жінки до 48 кілограмів. Закарпатську область представляла 15-річна кандидат у майстри спорту Марія Гангур з Великого Березного. Марійка використала у ривку всі три підходи, піднявши у кожному підході 50, 52, 54 кілограми. У поштовху вона використала два підходи, піднявши 60 та 63 кілограми і показала у сумі 117 кілограмів. Це дозволило Марійці завоювати срібну медаль. Чемпіонкою у цій ваговій категорії стала майстер спорту міжнародного класу з міста Луганська Яна Дяченко, яка показала результат 176 кілограмів у сумі двоборства. Бронзової нагороди удостоїлася представниця міста Кіровограда, майстер спорту Юлія Кодратенко, яка показала суму 110 кілограмів. Слід відзначити, що обоє – чемпіонка та бронзова призерка на десять років старші від нашої призерки. Готував нашу призерку Юрій Джупина.

Другу срібну медаль Закарпаттю приніс Костянтин Рева з міста Виноградова, який паралельно виступав і за Запорізьку область. Костянтин у ривку підняв 168 кілограмів та поштовху 220 кілограмів. Чемпіоном у вазі 105 кілограмів став Луганчанин Роман Зайцев, який також показав у поштовху 220 кілограмів, але опередив Костянтина у ривку на 5 кілограмів, піднявши 173 кілограми. Бронзової нагороди удостоївся чернігівець Олексій Бібік з сумою двоборства 381 кілограм.

Відмінні результати показали й інші представники нашої області. У ваговій категорії 69 кілограмів нашу область представляли два важкоатлети. Це ужгородець Олександр Стахів, який показав у ривку 110 та поштовху 136 кілограмів, у сумі двоборства 246 кілограмів і посів дев’яте місце. Василь Безик з Сваляли з сумою двоборства 245 к кілограмів зайняв 10-те місце. Іршавчанин Дмитро Галас, виступаючи у ваговій категорії 84 кілограми з результатом кандидата у майстри спорту 276 кілограмів посів 12-те місце. Майстер спорту з Великого Березного Іван Рогач виступаючи у ваговій категорії 94 кілограми підкорив у ривку 150 кілограмів та поштовху 180 кілограмів. Два підходи на 187 кілограмів були невдалі. У результатів він посів шосте місце.

Готували команду Закарпаття Юрій Джупина, Василь Перебзяк, Олександр Галишин, Дмитро Шкарупа.