Гандбол: ужгородські спортсменки двічі поспіль перемогли столичних суперниць

гандболВчора у спорткомплексі «Юність» було зіграно перший матч з’їздного туру жіночої Суперліги з гандболу.

Гра розпочалася з упевненого старту карпатівок, які повели у рахунку, результативно завершивши три атаки на ворота суперниць. Однак, вже ближче до середини першого тайму гра стала більш нервовою, судді були змушені зупиняти чи не кожну другу атаку, через порушення правил. Крім того, киянки змогли максимально скоротити відставання і на 13-ту хвилину рахунок на табло був 7:6 на користь «Карпат». Далі гра йшла на зустрічних курсах, а тренери команд по черзі брали тайм-аути і, з огляду на підсумковий рахунок першої половини зустрічі 17:11, ужгородські гандболістки дослухалися до порад тренера.

Другий тайм пройшов більш нервово, про що свідчать кілька двохвилинних штрафів для гравчинь обох команд. Однак, переломити хід поєдинку гостям не вдалося. Фінальне серена зафіксувала перемогу «Карпат» з рахунком 29:21.

Найвлучнишими сьогодні у карпатівок були Дарина Кот (10 м’ячів), Іванна Мигович (8) та Яна Готра (6). У гостей найбільший гольвий доробок у Олени Рудько (7) та Ганни Козаєвої (6).

Сьогодні, 5 грудня, о 10:00 у спорткомплексі «Юність» відбувся матч-відповідь у рамках жіночої Суперліги з гандболу між ужгородськими «Карпатами» та київським «Спартаком».

Фінальний свисток зафіксува на табло рахунок 31:20 – перемога за ужгородками.