Футбол: “Говерла” на виїзді поступилася “Динамо”

ГоверлаФутболісти київського “Динамо” виграли на НСК “Олімпійський” зустріч 9-го туру Ліги Парі-Матч в ужгородської “Говерли” — 2:0

Динамівці забили по м’ячу в кожному з таймів.

На 33-й хвилині перший гол створили Андрій Ярмоленко та Артем Кравець. Останній отримав передачу від Сергія Рибалки на вході до штрафного майданчика, зіграв у пас з Ярмоленком, котрий п’ятою повернув м’яч Кравцю, а той, опинившись практично наодинці з Артуром Рудьком, обіграв голкіпера.

Конструктором другого взяття ужгородських воріт став на 60-й хвилині Сергій Сидорчук, котрий розпочав динамівську атаку з глибини поля, обігрався з Ярмоленком, встиг добре відкритися, отримав пас на хід і зробив повздовжню передачу на район 11-метрової позначки, де вона знайшла абсолютно вільного Олега Гусєва, удар якого в кут воріт застав голкіпера на протиході.