Categories Новини

Закарпатець взяв участь у Варшавському напівмарафоні (ФОТО)

Переможцем вже десятого ювілейного Варшавського напівмарафону став кенієць Лімо Кіпроп, який подолав дистанцію довжиною у 21 кілометр і 98 метрів за годину і 52 секунди. 90-те місце серед майже 13 тисяч учасників з 43 країн зайняв випускник другої Мукачівської загальноосвітньої школи та Харківського національного університету імені В. Каразіна, кандидат у майстри спорту зі спортивного орієнтування Дмитро Терпай.  Зараз 30-річний мукачівець, що працює директором в компанії Fancy Toys Poland, на змаганнях у Польщі виступає у складі клубу UNTS з Варшави.

Серед жінок з результатом 1:10.54 перемогла Амане Берісо з Ефіопії. Кращі з українок Світлана Станко з Рівного і Вікторія Хапіліна з Мелітополя зайняли відповідно п’яте та сьоме місця.