Categories Новини

У Берегові пройшла спартакіада педагогів

26 березня в приміщенні ЗОШ № 10 відбулась щорічна спартакіада серед педагогів, у якій взяли участь команди шкіл та ДНЗ нашого міста. Змагання проводились з міні-футболу, шахів, шашок, настільного тенісу та сімейного старту.

бабяк

За результатами змагань з шахів серед жінок перше місце посіла Т. Енеді (ЗОШ № 10), друге — Т. Прокуп (ДНЗ№ 12), третє – Ю. Рішко (ЗОШ № 9); серед чоловіків на першому місці – В. Шапочка (ЗОШ № 5), на другому – С. Бардош (ЗОШ № 4), на третьому – А. Голговці (ЗОШ № 6).

У жінок сильнішою з шашок стала Е. Рожківська(ДНЗ № 17), яка у фіналі перемогла Ж. Ваш (вечірня школа). Третю сходинку посіла Т. Маргітич (ЗОШ№ 1). У чоловіків гросмейстером став Т. Яров (ДНЗ № 17), на другій сходинці – М. Горзов (ЗОШ№ 10), на третій – Б. Гайдош(ЗОШ № 9).

За золоту нагороду з настільного тенісу серед жінок боролися В. Урста (ЗОШ № 6) та Є. Конц (ЗОШ № 10), де перемогла перша. Третє місце посіла І. Плиска (ЗОШ № 5). Майстром ракетки серед чоловіків став К. Тарацкезі (ЗОШ № 6), срібло отримав Р. Кобаль, а бронзу – В. Петрушко.

Першу сходинку з міні-футболу посіла команда Берегівської ДЮСШ, другу – ЗОШ № 3, а вчителі ЗОШ № 1 на третьому.
Родина Галушко (ЗОШ № 1) посіла перше місце з сімейних стартів, другою стала родина Барта (ЗОШ № 5), третіми – родина Пруниця (українська гімназія).

За загальнокомандними результатами 1-е місце виборола ЗОШ № 1, друге – ЗОШ № 5, третє – ДЮСШ. Переможці спартакіади представлятимуть Берегово на обласних змаганнях.

Міський голова Берегова Золтан Бабяк разом зі своїм заступником Людмилою Токар були присутніми на церемонії нагородження. Мер привітав всіх учасників спортивного заходу і побажав їм міцного здоров’я, а також зазначив, що наступного року для призерів сімейного старту планує вручити спеціальний приз, що стане корисним для всієї сім’ї.