На Закарпатті ОВК масово реєструє технічних кандидатів

 

Закарпатська обласна виборча комісія зареєструвала ряд кандидатів у депутати в одномандатних мажоритарних виборчих округах з проміжних виборів депутатів Закарпатської обласної ради. Якщо врахувати, що це лише перша партія, бажаючих отримати депутатський мандат то по закінченні реєстрації  кількість претендентів може зрости до півсотні на один округ.

Така кількість кандидатів пояснюється тим, що йде боротьба за дільничі комісії  між провладними олігархічними групами ПР та ЄЦ. Хто отримає над комісіями контроль, той і переможе.

№51 (Ужгородщина):

Шелепець Максим Тарасович
Ковач Василь Васильович
Гебус Мирон Володимирович
Постолакі Віталій Андрійович
Шпішак Ярослава Василівна
Фрінт Сергій Людвигович
Нікітін Олег Борисович
Височан Олег Юрійович
Стасьо Юрій Юрійович
Борисов Борис Борисович
Зомбор Тібор Тіборович
Вегеш Іван Васильович
Гуга Михайло Васильович
Бібен Іван Іванович
Баліцький Іван Васильович
Жоффчак Клара Василівна
Панкович Янош Яношович
Куцов Костянтин Олександрович
Антал Олександр Петрович

№5 (місто Мукачево):

Глазмин Володимир Борисович
Чегур Ганна Сергіївна
Гуті В’ячеслав Петрович
Кравчук Юрій Олексійович
Пучковський Сергій Петрович
Балога Андрій Вікторович
Белеканич Михайло Іванович
Шушкевич Михайло Якович
Іваницький Іван Павлович
Матола Іван Омельянович
Фелді Федір Андрійович
Ільтьо Іван Іванович
Іванчо Роберт Йосипович
Іванчо Андрій Васильович
Кукушкін Іван Іванович
Коцило Олександр Іванович
Русин Михайло Дмитрович
Екшмідт Олександр Анатолійович
Глебена Володимир Васильович
Денісов Олександр Вікторович
Сміхайлюк Володимир Іванович
Чубирко Іван Іванович
Округ № 22 (Виноградівський район):

Лісіцкі Михайло Юрійович
Шаркаді Ференц Ласлович
Черкун Василь Карлович
Гац Ганна Федорівна
Роман Йосип Іванович
Троянов Сергій Сергійович
Пензеник Юрій Андрійович
Копинець Іван Васильович
Чонка Михайло Іванович
Грицько Маріанна Михайлівна
Ярина Євгеній Віталієвич
Флуд Василь Михайлович
Талабіра Ганна Йосипівна
Дубляк Володимир Павлович
Корчинський Іван Іванович
Андрашко Олена Степанівна
Пірус Євген Федорович
Івашко Артур Іванович
Округ № 29 (Іршавський район):

Зейкан Тетяна Петрівна
Мікловш Надія Іллінічна
Бойчук Микола Сергійович
Балога Оксана Анатоліївна
Плескач Світлана Миколаївна
Огар Марта Михайлівна
Бертейчук Юрій Юрійович
Капітан Наталія Степанівна
Яцканич Юлій Васильович
Огар Іван Іванович
Горват Іван Іванович
Гуленко Ганна Андріївна
Ерделі Петро Петрович
Петьовка Володимир Михайлович
Гаджега Олеся Михайлівна
Данканич Василь Андрійович
Мошкола Іван Іванович
Глушко Михайло Михайлович
Лендєл Сергій Васильович
Метенько Олександр Іванович
Новак Станіслав Володимирович
Завидняк Валентин Іванович
Ковбаско Василь Васильович

Округ № 36 (Мукачівський район):

Могилевиць Валерій Федорович
Ковач Михайло Михайлович
Маринець Ольга Василівна
Баляк Надія Юріївна
Бігунець Василь Петрович
Сатур Рудольф Рудольфович
Бабіля Роман Володимирович
Федорук Юрій Володимирович
Сабов Маріанна Анатоліївна
Гасинець Олександр В’ячеславович
Хохол Іван Васильович
Плеша Оксана Василівна
Русин Василь Васильович
Фехтел Аннамарія Вікентіївна
Дешко Павло Іванович
Сабов Василь Петрович
Бігарі Василь Васильович
Балега Олександр Юлійович
Добош Еліта Михайлівна
Садварі Юрій Іванович

Loading...

Loading...