Завтра в Ужгороді хоронитимуть революцію гідності

ГрушевськогоПро це на своїй сторінці у мережі Фейсбук інформує громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

-16.09.2014 року Указом президента # 729/2014 було вбито “Революцію гідності”. До цієї події, до неї стріляли на Сході, її топили в грошах у Верховній зРаді, та інших місцевих зРадах, але для Закарпаття її вбили вчора – призначивши губернатором Закарпатської області Губаля В.І., людину підконтрольну “мафіозному клану” Балог. Цим поступком Порошенко П.О. подарив виконавчу та законотворчу гілки влади в одні руки, а руки ці по лікоть і не тільки в грошах від корупційних схем України та краю.
Можу напророкувати перші кроки НОВОЇ ПІДКОНТРОЛЬНОЇ “КЛАНУ” ВЛАДИ, це заміна невгідних керівників відділів ОДА на нових, під лозунгами ЛЮСТРАЦІЇ і повірьте мені, що вони випадково будуть представниками партії “ЄЦ”, або особи, які будуть повністю залежати від Балог, як теперішній В.О. мера Ужгорода. При цьому інтереси Закарпатського народу враховуватися не будуть, це вже перевірено з 1998 року!
Завтра 18.09.2014 року, на площі Народній в місті Ужгороді в 12.00 будуть ПОХОРОНИ “РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ”. Запрошуємо всіх бажаючих, положити вінки з траурними написами біля входу в будівлю ОДА, де в лютому місяці були фотографії жертв “Небесної сотні”. Квіти та інші подарунки, по підхопленій традиції від Алли Хаятової просимо не купляти, а гроші зекономлені віддати Галині Ярцевій, для військових в АТО, як це було анонсовано до 1 вересня 2014 року, я думаю, що до цього прохання приєднаються також і ті, що слідом прийдуть на інаугурацію НОВОГО.
Спи спокійно “Революція гідності”, ми тебе пам’ятаємо і ще поборимося за твоє воскресіння завдяки “Революції свідомості”, так як такі випадки в історії світу вже були.

Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =