Закарпатці не вміють жити по-новому

данацко2Про це повідомляє у мережі Фейсбук громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика збережені)

За тиждень буде мир, ця перша обіцянка виконана, а далі будуть інші.
Я сказав, що не буду критикувати 100 днів президента, тоді прийдеться критикувати всю владу в цілому.
Народ – ми обрали собі керівниками держави та депутатами багато євреїв з метою ЖИТИ ПО НОВОМУ, жити так, як живуть в Ізраїлі. В країні мертвого моря, кожного дня проливається кров вбитих палестинців та ізраїльтян, кожного дня там бойові сутички, там жінки і діти вміють воювати, та захищати свою гідність і країну, кожний має зброю і готовий вбивати.
Задайте собі питання – ви готові вбити свого сусіда, близького, друга або рідного? Це не наш менталітет, ми воїни коли потрібно захищатись, а євреї відвойовують свої землі, як зараз роблять росіяни.
Щоб зрозуміти хто є хто, прийдіть на військкомат і скажіть, що готові іти добровольцем і ви побачите, як принижують НАШУ гідність. Вас будуть посилати за довідками про не судимість, про ваш стан здоров’я і багато інших перепон придумають з однією метою, щоб ви плюнули і послали їх на три букви. Так зробив я, коли зрозумів, що це війна СТАРИХ ЧИНОВНИКІВ РЕЖИМУ ЯНУКОВИЧА і НОВИХ ЧИНОВНИКІВ, а на самому ділі, це одні і ті ж самі люди, тільки режими помінялись.
Стільки грошей виділено на армію, стільки грошей зібрано народом, стільки всього зроблено нашими людьми, а все для того щоб Коломойський став героєм, призначаючи призові за терористів.
Ми український народ ідемо на поводу, то росіян, то американців, то євреїв так як самі не вміємо собою управляти. Чого? Можливо наша рабська, кріпатська натура це не дозволяє?
Якщо ми вибороли на Майдані можливість ЖИТИ ПО НОВОМУ, то чого нами командують старі знайомі росіяни, американці, європейці і євреї, а не українські лідери, яких багато. Знайдіть відповідь у своїх мізках і тоді розпочніть робити, що вони вам підкажуть, а не слухайте те, що вже десятиліттями вам нав’язують інші. Вони роблять своє життя кращим, а ми їм в цьому допомагаємо.


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × one =