Закарпатським прокурорам “обламають” крила (ФОТО,ВІДЕО)

данацкоЗупинити корупцію в правоохоронних органах обіцяють закарпатські активісти. Про це інформує один з учасників пікетування прокуратури Закарпатської області Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

ОБЛАМАТИ КРИЛА!!!
Ми багато раз з дитинства чули цей вираз, але для мене він актуальним став зараз.
Головним “злом” нашого часу в нашій і не тільки країні – є корупція. А щоб вона не поширювалась, потрібно побільше інформаційного освітлення можливостей її знищення.
Головним інструментом в боротьбі зі “злом”, а заодно самою корумпованою силовою структурою була прокуратура. Реанімувати і привести в нормальний режим роботи цю структуру ми (активісти) стараємося з перших днів після революції. Вчора в прокуратурі області були два рази, а результатом походів, була більш-менш конструктивна бесіда з головним прокурором області Сидорчуком, та був маленький брифінг з одним із заступників Савченком. Як висновок з цих зустрічей, можу сказати, що поки-що результату їх діяльності не видно, але зі слів, намагання показати роботу – є. Оперували цифрами ініційованих справ, порушених кримінальних справ проти чиновників, але на питання про порушення справ проти злочинних банд Ледиди, Балог та Погорелова, відповіли, що давайте пишіть заяви з фактами порушень і такі справи з’являться, що дає мені можливість думати, що їх не має. Результат революції – жодної кримінальної справи проти кого боролись, тоді для чого боролись? Але надія помирає останньою, новий прокурор обіцяв, що з корупцією буде боротись всіма йому доступними силами.пікет
Також багато проблем з корупцією у нас в рядах міліції, яку зараз очолює В.О.Начальника Шаранич. Багато сподівань і велику квоту довіри йому дають громадські організації та деякі активісти, але в боротьбі за господарюванням на Закарпатті, “клан” Балог хоче його змістити з цієї посади, і це дає надію, що міліцію має можливість очолити чоловік, який не боїться і буде боротись з головним злом останніх років Закарпаття – це “сімейним князюванням” Балог.
Ось це є моя відповідь, чого стою на Майдані, хочу “обламати крила” “князюванню” Балог на Закарпатті, так як якщо прокуратурою і міліцією будуть керувати особи не підвладні “клану” з ними буде легше боротись.
Якщо одне крило “обламаємо”, то ще нам залишилось взятись за друге – суди і СБУ, де також багато проблем із корупцією і в мене є особисті претензії до цих установ, тому, поки-що не починаю, щоб не говорили про особисту заінтересованість.


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 1 =