Закарпатський активіст пропонує до політиків застосовувати процедуру екзорцизму

данацкоПро це Іван Данацко повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

– Розпуск САМОЇ Верховної зРади, чекали давно, але той варіант ЛЮСТРАЦІЇ, який пропонується – НАРОДУ не цікавий. Як проходять вибори в Україні, ми всі знаємо, розраховувати на щось нове не приходиться, так-як народ доведенний до зубожіння буде брати грошей, скільки будуть давати, а так обіцяної люстрації не буде. По перше мало хто із бідних але достойних людей зможе потрапити в списки партій, а ще менше зможе пійти на вибори сам. Тобто, як НАРОД і бачив, до чого іде, так воно і вийшло – ВЛАДА ХОЧЕ САМА СЕБЕ ЛЮСТРОВАТИ, без участі в процесі СВІДОМОГО НАРОДУ.

Буде задіяно заінтересованних держслужбовців, та продажне населення України, а це все приведе до ОНОВЛЕННОГО парламенту із старими “СКОТАМИ” по іншому їх назвати не можливо. Наша держава не буде мати розвитку, якщо до парламенту не прийде 70% нових НАРОДОМ обраних людей, а по запропонованій системі виборів, туди стільки не пройде. Що залишається робити СВІДОМОМУ населенню України – ЕКЗОРЦИЗМ.
Якщо у нашу владу вселився біс, то вигнати її можна, тільки завдяки процедурі вигнання бісів – ЕКЗОРЦИЗМ. Я запропонував зробити обряд вигнання бісів пану Віктору Бедю, але він сказав, що це дуже сложна процедура і не кожний може її зробити.
20 лютого ми вже одного прогнали, а нові, які заразилися цією хворобою -грошолюбство, обжерливість і багато інших, ми знову напевно самі будемо гнати, так як молитви без СИЛИ народу не допомагають.
Слава Україні!


Loading...

Comments:

1 Response

  1. Сектор А коментує:

    Слушний заголовок. Вважаю, що всі, можновладці продали свої душі. У них давно вселився диявол. Але кращий екзорцизм – куля. Можно й просту, але підручники кажуть, треба, щоб була срібна. Але ж стільки срібла ніде взяти, тому все ж таки треба спочатку спробувати доступні варіанти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 1 =