Закарпатські силовики почали переслідування активістів, які підтримують Івана Данацка

ДанацкоПро це нашому виданню стало відомо із джерел, наближених до Закарпатської обласної державної адміністрації.

Власне, саме будівля ОДА та обласної ради і використовується правоохоронцями для цілодобового стеження за активістом, який відверто озвучує своє ставлення до мукачівської бандитської сім’ї. Як відомо, на фасаді історичної будівлі розміщено кілька камер відеоспостереження, які ось уже кілька тижнів поспіль спрямовані виключно на одну точку – площу Народну, на якій знаходиться намет Івана Данацка.

Мета спостереження проста: усі особи, котрі помічені в наметі за спілкуванням із Іваном Данацком, автоматично зараховуються до рядів «ворогів режиму Балог». Через певний час із ними зв’язуються силовики та популярними методами пояснюють, що спілкування із опальним опозиціонером є небажаним та може нашкодити (тим чи іншим чином).

 

Яка ж доля готується для самого Івана Данацко достовірно невідомо. Однак рубрика «із вікна», започаткована вірним підданим мукачівського клану Владом Микитою, котрий завідує прес-службою обласної ради, наразі активно виконує свою підступну місію, зливаючи в руки перевертнів у погонах інакомислячих закарпатців.


Loading...

Comments:

2 Responses

  1. Сектор А коментує:

    Штось я не розумію…Трибуна так хвалить Шаранича, а туй виявляється, ош “правохоронці стежать”. Невже ті правохоронці чинять то без вказівки свого начальства?

    • Редакція коментує:

      Назвіть хоч одну статтю де співається ода Шараничу. Ми висвітлюємо те, як балоги хочуть зняти його, а це різні речі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =