Закарпатське містечко протесту вже вистояло місяць

данацко5Про це інформує на своїй сторінці у мережі Фейсбук громадський діяч Іван Данацко (Стилістика і орфографія збережені):

21.05.2014 року, я розпочав акцію Україна Єдина і Закарпаття без Балог. Сьогодні о 10.00 піде другий місяць, як мене не бачать люди з депутатськими мандатами, люди, які обрані нами з метою, щоб вони нам допомагали. Скажіть будь ласка, що це за люди і якими словами їх можна назвати, а то я їх людьми називати не буду.
Вчора біля нашого намету на площі Народній в Ужгороді зібрались матері тих хлопців, яких в неділю хочуть відправляти на АТО, на Схід і тих, які вже четвертий місяць знаходяться там, на громадянській війні. Я розумію, що державу потрібно захищати від агресора, якщо це, як нам малюють АТО, то нехай туди ідуть СПЕЦІАЛІСТИ – Альфа, Беркут, Сокіл і інші групи, але це війна, війна влади із своїм народом, з народом, який встав проти свавілля та беззаконня в цій державі. А на війну потрібно іти і їм та нам, а тоді ми побачимо, що там робиться і вже не будемо вірити цим продажним ЗМІ.
До матерів, які із сльозами на очах стояли вийшли заступники губернатора Рівіс та Сербайло, які пояснили, що якщо ти підписав контракт, тоді іди воюй, а то виходить в мирний час гроші береш, а як захищати вітчизну то в “кущі”, на що матері відповіли і ми громада їх підтримуємо, що нікого не відпустимо, поки влада не скаже, що це війна а не АТО, і до тих пір, поки у військових не буде всього необхідного спорядження.
Потім ввечері, у нас зібрались велосипедисти, які кожного місяця катаються по місту. Яка різниця в емоціях, тут на очах бажання жити, півтора тисяча людей зібралось тих кого не турбує війна, а тільки можливість спілкування, а зранку на очах сльози тих матерів, діти яких ідуть на війну, вбивати і мати можливість бути вбитими.
Сьогодні в обід будуть похорони перших ужгородців, тих хлопців, які більше не обнімуть своїх батьків, своїх жінок та дівчат, дітей, тих хлопців, які були вбитими так як ішли вбивати. Політики розвалили нашу країну повністю вкравши все, що в ній було, загнавши нас в борги, а зараз кидають вбивати тих хто не хоче жити по їх законам, бути їх рабами.
На мене вийшли через ФБ хлопці зі Сходу і пропонують обміняти полонених наших Закарпатців на їх росіян, або Східняків. Я не розумію чого це не робить влада, а пропонують зробити мені, але я так думаю, що в тих хлопців, по “ту сторону барикад” немає довіри до нашої влади, як і в нас також, після того, як ми простояли один місяць перед будівлею ОДА і жодного разу до нас не вийшли особи, яких ми обирали.
Якщо мені вдасться врятувати життя наших полонених, я буду тим хлопцям, які мені це запропонувати дуже вдячний.
Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 20 =