З містечка протесту в Ужгороді вчергове вкрали прапор України

данацкоПро це інформує громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

Вчора був вихідний, але вже з ранку на площі Народній в місті Ужгороді було шумно. Приходили люди і вітались, дякували за позицію та підтримували нас морально і навіть фінансово.
Потім на протязі дня були гості з Дніпропетровська, які 36 років тому, як вчились в нашому університеті. Але вони говорили, що місто в порівнянні з тими роками стало дуже грязне і змінилося не на краще. Що якби місцева влада менше крала, а більше часу виділила на приведення міста в порядок, то гостями нашого міста булоб значно більше туристів, а так маємо корумпованих чиновників та не задоволених відвідувачів.
Був і такий особливий гість, який своїми закликами, “а навіщо мені ця Україна, у мене мадярський паспорт в кармані і я хочу щоб нашу область вони забрали собі”, мене вивів із себе і я його послав – чемодан, вокзал, Угорщина.
Напевно таких людей на Закарпатті багато, так як в ночі знову був з намету вкрадений прапор України, який дуже мішає європейсько налаштованим людям, як символ незламної волі нашого народу.
Такі дні дають наснагу нашому мітингу, вказують, що ми робимо правильну справу спілкуючись із народом. Тільки в такі дні, коли ти усвідомлюєш, що твоя справа потрібна, МИ розуміємо, що ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 4 =