Влада нас не чує і не бачить – закарпатський активіст

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук заявляє громадський активіст Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

– Рівно шість місяців назад, на Майдані в місті Києві, на площі Незалежності, нам було обіцяно змінити країну під назвою Україна на краще. Обіцяли нам це ті, які були до того при владі і допомогли скинути владу Януковича. Що ми бачимо? Жодних змін на краще, а в доданок анексія Криму, та АТО з військовими діями в Луганській та Донецьких областях, або “народних республіках”, як вони себе називають.
Не бачачи змін і дотримуванні домовленностей від влади області, вчора завітали в Ужгород люди із Іршавського району. Їх вела зараз опозиційна (так себе рахує) партія “ЄЦ”, яка в Закарпатській області тримає монополію на мітинги і проводить їх з метою дестабілізації в краї. Не біда, якби не прикра причина, яка виявилась під час бесіди з мітингувальниками, люди прийшли підтримати людину, яка близько 35 років є головним лісником Іршавщини і причетна до не законних вирубок лісу і до того, що зробили з нашими ліса в краї, що говорить про “заказний” характер цього дійства. Поговоривши з натовпом, ми дійшли до висновку, що нам потрібно одне, щоб рахувались із народом і призначали на відповідальні посади кандидатів, які пройшли народне обговорення.
данацкоНа це ми наполягаємо вже так само, рівно три місяці в Ужгороді на площі Народній. Щоб ті “одіозні” начальники відділів, які продовжують керувати відділами медицини, освіти, культури, та іншими, пройшли конкурс і народ вирішив, достойні ці особи продовжувати керувати відділами, або повинні іти на смітник історії. А якщо цього не буде зроблено, то як було домовлено з присутніми вчора на мітингу, МИ ВСІ РАЗОМ ПОЇДЕМО В КИЇВ, та вже не будемо вимагати, а просто будемо всіх гнати, так як ми втомились вже вимагати, а ви нічого не робите.
Так за ці три місяці, нами проведено мітинги по кордонах, з метою, щоб продовжили термін перебування авто з закордонними номерами – результат НУЛЬ. Ми вимагали, щоб були проведені перевірки діяльності лісових господарств – прокуратура мовчить.

 Не буду все перераховувати, скажу одне – влада нас не чує і не бачить. Депутати, які обрані самоусунулись, так як розуміють, що вони НЕ НАРОДНІ, а просто купили собі мандат і використовують залишений час, для самозбагачення. А адміністрація, вже скоро втратить довіру, яку мала після назначення, якщо не почнуться кардинальні зміни – НА КРАЩЕ. Пану Лунченку пора взяти на себе відповідальність за проведення кадрової політики, а інакше народ візьме на себе відповідальність змінити керівництво області.
Коли ми народжуємося нам хочеться все більше знати і більше бачити, а коли ми починаємо розуміти, що твориться навколо нас, нам потрібно брати відповідальність на себе і робити, як говорять в рекламі – помиляйся тільки не зупиняйся. Ми зробили багато помилок, але не зупинились і прийшов час робити правильні кроки, та почати будувати нашу Україну – країною достатку та благополуччя.
Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + eleven =