В Закарпатті затишшя перед бурею

данацко5Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

Після інавгурації всі чекали від президента дій, а тут вийшло, що в один день Порошенко став президентом і дідом, а на другий Зелені свята, з вихідними днями.
Ці всі події створили інформаційний вакуум і люди обговорюють кожне слово і кожний жест “нового”, а хтось просто відпочиває і не заморочується.
Вчора знову зустрічався з багатьма людьми, одні говорять, що раз Балоги не були присутні на всіх подіях по призначенню нового президента, то МИ перемогли, а інші говорили, що якщо Порошенко заявив, що Угорщина буде допомагати Україні робити політичні кроки в Євроінтеграції та досягненні миру з Росією, то це все буде робитись через Балогів. На це все я знаю одну відповідь, час покаже, але я знаю одне, що те, що МИ робимо все рівно дасть результат, і бажано позитивний.
Потім сиділи і розмірковували свої плани на майбутнє, що і як робити далі. Життя іде, змін позитивних не має, іде війна на якій гинуть люди, народ живе без майбутнього, точніше з вкраденим у нього майбутнім. Багато думок і планів, але це все потім, а зараз нам потрібно почути результат наших дій – позитивні призначення на посади, які дадуть нам можливість втілювати позитивні зміни в житті суспільства.
Слава народу України!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 12 =