В Ужгороді створять чергове бандформування

данацкоПро це інформує громадський діяч Іван Данацко: “Народ, як вже показали події в Україні та на даний час в нашому краї, на Закарпатті є загроза потрапити під перерозподіл сфер впливу різних бандформувань, які вже вкорінилися в області.
Це наша рідна міліція, та СБУ, які на протязі незалежності України пригнічували свій народ, а зараз на Сході допомагають сепаратистам руйнувати державу і “Правий сектор” та Самооборона, які зараз розгулюють по області і від імені громадськості лобіюють свої, або чиїсь інтереси.
Щоб зрозуміти хто відстоює інтереси народу, для початку нам потрібно створити своє, народне бандформування з метою протидії всім цим силам, які вже повністю знахабніли і погрожують одні одному збройним конфліктом.
Для цього пропоную всім хто не боїться, ні перших, ні других, хлопців, мужиків та дівчат і жінок, без вікових та інших обмежень, готових самим собі та іншим допомогти – дзвонити по телефону 0660192883 для координації дій і створення антитерористичної організації в області, так як тільки разом ми зможемо себе захистити від теперішньої влади і революціонерів, які СИЛОЮ ПРОПОНУЮТЬ НАМ ДОПОМОГТИ НАС ЗАХИСТИТИ.
В Україні вже зібрались стільки бандформувань – СБУ, міліція, “Правий сектор”, Самооборона, сепаратисти, Юля і КО, що ще одне для захисту від них нам не завадить.
Допоможемо собі самі і Бог нам допоможе”.


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 11 =