В Ужгороді розіграли політичний договірняк

голосПро це в мережі Фейсбук інформує громадський активіст Іван Данацко (орфографія і стилістика автора).

Сесія Ужгородської міської ради була копією сесії Закарпатської обласної, яка відбувалася тиждень тому – повний ДОГОВОРНЯК – 2! Все було вирішено до самого дійства, згідно “давно” розробленного плану “клана” Балог, що після виборів В.ирО.дка знімуть, було тільки не ясно з якою метою.
Мета цих всіх перемін стала зрозуміла після виборів у Верховну Раду, коли старші Балоги стали ОБРАННИМИ, а інші ще НЕ ДОРОСЛИ, потрібно на керівні місця розставити своїх надійних, а головне БЕЗПРИНЦИПНИХ людей – не зараз, а в майбутньому, після місцевих виборів. А хто, як себе зарекомендує, проводять КАСТІНГИ – ЩАДЕЙ, ГУБАЛЬ, ЧУБІРКО і зараз СЕМАЛЬ.
Бридко дивитись, як для цього всього зганяють народ, а потім Волосянський роздає команди підняти плакати або кричати, а коли “віджали” від дітей гуртожиток Грегор виводить “задоволенних” людей, щоб ті не помішали основному дійству – ПІАРУ ЩАДЕЯ!
Оголошується перерва, після якої розпочалася вистава – ДОГОВОРНЯК – 2! На сцені “фліртують” Румянцев із Щадеєм, скромно та самозадоволенно на всі зуби сміючусь над НАРОДОМ, який навіть не зрозумів, що вже все було виготовленно і бюлетенні для голосування і головне – ВІДСУТНІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ В.ирО.дка – ЧУЧКИ і чомусь ВОЛОШИНА))), хоча картка Чучки голосувала)))
Після зняття Щадея “випадково” появився список з 34 підписами незадоволених депутатів від “протиборствующих” партій Регіонів та “ЄЦ”, які об’єднались з метою призначити Семаля. Могли активісти Громадської Ради щось говорити про час вивчення программи змін в Ужгороді новим В.О., її не було і як сказав Беляков у “паперєдніка” теж, а на мої аргументи, вже звично не включили мікрофон))) Тобто знову об’єднанні РегіАналовці та “ЄЦуни” “замутили” під чітким контролем “клана” Балог, те, що в свій час до виборів у ВР не зміг простий НАРОД.
Але, як пішов В.ирО.док – “зі словами у міста була можливість, а зараз її вже немає, але я повернусь”))) а потім реклама “заблукавшого” Ща-де-я продовжилась ОБРАНИМ Семалем, який він (Щадей) хороший керівник і так далі, питання – тоді чого зняли?))) Бридко дивитись на це все, на цих всіх людей, які правильно називаються деПУТАНАМИ, так як ведуть себе їм подобающе і як казав Семаль, мірятися їм довжиною лозунгів не потрібно, у них він один – ЛЮБИЙ “КАПРІЗ” – ЗА ВАШІ ГРОШІ!)))
Який НАРОД, така і слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − two =