В Ужгороді Революція гідності переросла в Революцію свідомості

грушевського5Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора): “Розпочата мною 21.05.2014 року акція переросла в революцію свідомості. Багато людей, які за три місяці не побачили жодних змін обіцяного покращення, а навпаки побачили погіршення, підтримали віче 28.05.2014 року, яке було організоване ГО “Самодопомога”, “Фронт опору”, “СНК” і багато іншими, нехай вибачать якщо не згадав.

Що ми побачили в той день, що до акції приєднались ті активні люди, які постійно зайняті будуванням свого тіла, та свого життя, а зараз вирішили допомогти побудувати нашу державу. І перше, що вони хочуть змінити, то це керівництво області, яке більше, як 15 років, знущається над народом краю, з метою покращення Мукачівського району. Вся область працює для покращення одного району, а цей район один із тих, який підтримав мене в боротьбі проти клану Балог.
Зрозуміло, що це не подобається “сім’ї” і починають давити пресою, та підконтрольними спец.службами, але ми пройшли їх школу і знаємо їхні підлі і підступні методи ведення боротьби, так-що не підемо на їхні провокації.
Головне запитання коли до нас на наш маленький Майдан підходять люди, які підтримують “князя”, то чого ми тут мітингуємо, а не ідемо на війну? Я втомився повторювати, але ще раз це зроблю, ми свідомі люди і розуміємо, що там воює народ, який прогнав своїх “князьків”, що ми ще не зробили у себе, але вже починаємо розхитувати стілець, на якому вони сидять. Що цей народ Луганська і Донецька, зробив лише одну помилку, він взяв в руки прапор Росії, а не пішов воювати з прапором України. Якби вони пішли під прапором України, я був би поруч з ними, і пішов би проти цієї гнилої системи. Я спочатку протистояння говорив, що це спеціально розіграна ситуація, щоб забрати свідомих людей в армію, а там (хлопці телефонують), їм не дають навіть форми, не те що зброї, так як бояться, що ця зброя буде використана проти них самих, проти теперішньої влади. Навіть із нашої організації, під патріотичними лозунгами забрали людей, з метою дезорганізації, але вони не встигають реагувати, так як свідомих людей становиться все більше і більше.
Що я вирішив зробити із своєю акцією? Провівши переговори із активістами, які мене підтримали, МИ вирішили, що на площі Народній, в місті Ужгороді, залишимо 2 – 3 намети, з метою організувати там громадську приймальню ” РЕВОЛЮЦІЇ СВІДОМОСТІ” і кожного дня там буде черговий приймати заяви, від громадян, які потерпіли від системи, чиновників, силових структур і так далі, з метою винесення рішення, як допомогти даним людям. Також мета наша – зібрати інформацію про людей яких потрібно люструвати (чорний список) і про людей, які можуть займати посади (білий список).
Активно приєднуйтесь до РЕВОЛЮЦІЇ СВІДОМОСТІ, тільки ми вмісті своїми руками зможемо змінити нашу країну і наш край на краще”.


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 1 =