В Ужгороді черги перед магазинами секонд-хенду

Черги в магазини секонд-хенду, такими є здобутки Революції гідності.

Про це роздумовує на своїй сторінці у мережі Фейсбук громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора)є

– Хіба, за це вмирала “Небесна сотня”, за це вмирають кожного дня люди в зоні АТО?

Секонд
Це і є “ЖИТИ ПО НОВОМУ”, заради цього потрібен “ЧАС ЄДНАТИСЯ”?
Хіба за такі ЗДОБУТКИ “РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ”- МИ ВСІ БОРЕМОСЯ?
Або взявши гроші, та вмісті зі своїми голосами, продавши душі, свої та невинно вбитих людей, ви вистроїлись в чергу, як колись стояли, щоб побачити мертвого Леніна в Мавзолеї.
Якщо ВИ вирішили, що краще скуповуватись в Секонд-Хендах, ніж боротись за СВОЄ, вкрадене від НАС ВСІХ державне, тобто НАРОДНЕ майно, тоді МИ розуміємо, чому стоїмо 161 день без ВАШОЇ підтримки!
Нема жодної Слави, такому НАРОДУ України!


Loading...

Comments:

3 Responses

  1. марина коментує:

    Шановний діячу! По-перше, такі черги в секонд-хенди були завжди, і революція гідності тут ні до чого, ці магазини не півроку тому повідкривалися, як нижне влучно зауважили, по-друге, не розумію, чому мені має бути соромно, що я не можу придбати куртку або сапоги за ціною зарплати держслужбовця. Ви взагалі, звідки впали, пишучи таку маячню?! Ми вирішили що “краще скуповуватися в секонд-хендах”?!! Ви про що, взагалі?!

  2. яна коментує:

    Сама там одягаюсь і повірте мені не соромно,хай буде соромно нашим долбаним керманичам, що працюючи на двух роботах я не в змозі купити своїм дітям необхідне,,,,

  3. Гість коментує:

    Шановний громадський діяч!!! Секонд-хенди зявилися не півроку і не рік тому. А хіба люди винні, що колишня злочинна влада поклала ії в такі рамки. В магазиних одягу та взуття такі захмарні ціни, що зарплати невистачає щоб прогодувати свої родини, а про якість і взагалі говорити нехочеться. Хочеться знати в яких бутіках одягаєтеся Ви. І Ви ще будете говорити про РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + eight =