В очах закарпатських керманичів присутній страх (ВІДЕО)

щадейПро це на своїй сторінці у мережі Фейсбук інформує громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика збережені):

– В житті людини є тільки одне почуття, яке тримає людину в покорі, робить її рабом інших, ставить на коліна перед невідомим – СТРАХ!
З проявами страху багато разів приходилось мені зустрічатись в останні часи, але кожна людина веде себе по різному.
В четверг, на похоронах “Революції гідності” біля ОДА на Народні площі в Ужгороді зібрались побратими, які з тим почуттям попрощались на Майдані в Києві, під час боєвих дій, або на акції, яку ми проводимо вже за сотню днів проти головного зла Закарпаття та України – “клану” Балог. В кожного із присутніх вже немає страху перед майбутнім, так як крім свого життя нам вже нічого втрачати, а на противагу цьому МИ бажаємо здобути щасливе майбутнє ВСІХ краян, наших українських нащадків.
Але, що я бачу в тих людей, які всілися в “теплі крісла”, та бажають продовжувати маніпулювати свідомостю народу для особистих привілеїв і збагачення. В їх очах МИ бачимо СТРАХ, їм є що втрачати крім ЇХНЬОГО НІКЧЕМНОГО життя, вони обікрали свій народ, або підтримують ту силу, яка десятиліттями тримає в страху ціле населення краю та країни.губаль
Вийшло так, що в четверг я зустрівся віч-на-віч на вулиці з новопризначенним губернатором Губалем, просто він вийшов після роботи із ОДА, а я підійшов із наметового містечка. Був СТРАХ в очах оточуючих водіїв, вибігла міліція із входу, а я бажав тільки відповіді на питання, на кого ця людина буде працювати, на народ або на “клан”. Але в хитрих очах був СТРАХ, який з декількох слів, що ми порозмовляли, в нього був і тоді, коли багато “ЄЦунів” втікло із Майдану, перед подіями, що привели до жертв “Небесної сотні”.
щадейТак кожного дня в страху жиє і В.О. мера, який ходить в оточенні охоронців. МИ їх всіх називаємо “сикунами”, які відгородились від свого народу, а називають себе НАРОДНИМИ ОБРАНЦЯМИ.


Саме нікчемне почуття, яке є в людини, це СТРАХ, який робить із ВАС КРІПАКА.
Але ми кожного дня бачимо та чуємо про людей, які воюють в зоні АТО, ми бачимо подвиги рядом з собою і тільки такі люди повинні бути лідерами нашої країни. Шукайте та обирайте їх, а не тих “солодкослових солов’їв”, які вміють тільки обіцяти, а взяти на себе відповідальність не можуть, так як вони є рабами СТРАХУ!
Слава Україні!


Loading...

Comments:

1 Response

  1. Сектор А коментує:

    В тих, ко лем за гроші думє, завжди є підсвідомий страх, страх життя. Зато вони й гребуть пуд себе ош думауть, чи на тому світі їм то сгодится, чи куплять собі трохи життя…Йой, бо дурні…Їх не важко у гузицю копнути, побіжуть так, лем порох ся закурит за нима, але треба разом. Але в нас рахууть, кіть бомби на голову не падуть, то ї добре. От і маєме країну дибілів. Треба спершу людей навчити як з дрібниць виростає то гімно у суспільстві, бо то гімно завжди приходить без об”яви, бо жиє в нас самих…Люди, годі вже спати!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × one =