Ужгородських депутатів вп’яте пустили по колу

Про це інформує громадський діяч Іван Данацко на своїй сторінці у мережі Фейсбук (орфографія і стилістика автора).

щадей чучка

Суд, який відбувся за позовом Погорєлова В., до Ужгородської міської ради, по відновленню його на посаді мера, він виграв, а це виходить, що ДеПУТАН ПУСТИЛИ ПО КОЛУ!
По інформації “купивши” собі у ОБРАНИХ посаду секретаря Ужгородської міської ради, за 100 тисяч долларів США, регіАнал Андріїв Б., зараз разом з мером, також регіАналом Погорєловим В., будуть “гвалтувати” місцевих жителів за те, що ті в свій час знущались над ними, що вони були представниками партії регіАналів, яка була звинуваченна в розстрілі “Небесної сотні”!
Час загоїв рани від принесенних жертв на Майдані, які кожного дня збільшувались в зоні АТО, що привело до того, що містом ХОЧУТЬ господарвати ОБРАНІ регіАнали, які заради своєї втіхи, ще раз всіх ДеПУТАН ПУСТИЛИ ПО КОЛУ. Таким чином, це повністю доказало, що ВОНИ одне “зміїне кодло”, без сорому та совісті, яких об’єднує бажання “освоїти” по-більше НАРОДНИХ грошей, яких МИ повинні були ДАВНО викинути в смітник історії.
НАМ потрібноі створити умови для Ужгорода, щоб отримати нових керівників, нових депутатів, які будуть дбати про свій НАРОД, про благоустрій міста, про нові робочі місця і так далі.
За цими ОБРАНИМИ, тягнеться негативний шлейф кримінальних діянь, які ВОНИ вирішують завдяки продажній СИСТЕМІ, яку НАРОД не поборе, до тих пір, поки не прийдуть люди, які думають про майбутнє українського Закарпаття!
Який народ, така і слава про Україну!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + five =