Ужгородські податківці кажуть, що відсотки по депозиту поки що не оподатковуються!

податковаЧи оподатковуються в 2013 році доходи у вигляді відсотків, отримані громадянином від розміщення коштів на депозитному банківському рахунку?
Порядок оподаткування доходів у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок встановлений п. 170.4 ст.170 Податкового Кодексу України.
Згідно з нормами Податкового кодексу України в частині включення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу у вигляді процентів на поточний або депозитний банківський рахунок, вклад(депозитний) до небанківських фінансових установ, згідно із Законом або на депозитний(ощадний) сертифікат та стаття 167.2 Податкового кодексу , в якій визначено ставку в розмірі 5% у частині оподаткування процентів, набирають   чинності з 1 січня 2015 року.
Таким чином, доходи у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок у 2013 році не оподатковуються, – повідомив В.о.начальника ДПІ у м.     Ужгороді
Головного управління Міндоходів
У Закарпатській області       О.І. Чухрай


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − five =