Ужгородські депутати помруть рабами – закарпатський активіст (ВІДЕО)

Так вважає громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора): Багато цікавого в сьогоднішньому шоу – ДОГОВОРНЯК)))
Проблема в тому, що продажні Іуди, показали себе на весь Ужгород – вони навіть не підійшли до урни для голосування. А НАРОД довірив їм ВІДСТОЮВАТИ СВОЇ ІНТЕРЕСИ – КОМУ? Ви їх повинні запам’ятати, сьогодні вони показали своє істинне лице.  щадей3 31 людина проголосувала із 50 депутатів, 10 зовсім не прийшли, а 19 навіть не підняли свою “задницю” з крісла, дотримуючись домовленності з ”хазяїном”. Були рабами, так нима і помрете. Вас ніхто не заставляв голосувати за відставку, але ви повинні ПОВАЖАТИ своїх виборців. Але про, яку я повагу говорю))) Хто ми для НИХ))) Після таких сесій – хочеться в АТО, куди мене вже 100 днів ПОСИЛАЮТЬ представники партії “ЄЦ”, та їх фанати))) Далі буде… Слава Україні!


Loading...

Comments:

3 Responses

 1. партизан сказав:

  ПУТЛЄР не зупиниться-це Гітлер номер 2. З цими зайцями рошенками,яциками ми не переможемо психічно-хворого звіря Путлєра, бо у цих зайців, кишка тонка, вони лиш знають пизд.ти,- куля в лоб, Донбас-це Україна і більше нічого, а люди нехай гинуть за їх жидівські інтереси, шкода небесну сотню і тисячі убитих на сході!!! І ДАЛЬШЕ ЙДЕ БОРОТЬБА ОЛІГАРХІВ ЗА ВЛАДУ, АЛЕ ПРИЙДЕ ЧАС І ДОБРОВОЛЬЧІ БАТАЛЬОНИ, У ЯКИХ ВЛАДА ЗАІНТЕРИСОВАНА,ЩОБ ВОНИ НЕ ПОВЕРНУЛИСЯ ЖИВИМИ З ВІЙНИ ЗАПИТАЮТЬ,ЩО ЦІ КЕРІВНИКИ РОБИЛИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ НАД ПУТЛЄРОМ???

 2. патріот сказав:

  В ТОЙ ЧАС КОЛИ НА СХОДІ ПОМИРАЮТЬ КРАЩІ ПАТРІОТИ УКРАЇНИ, І ТРЕБА ВВЕСТИ ВІЙСЬКОВИЙ СТАН, НАШІ КЕРІВНИКИ ЗАЙМАЮТЬСЯ ВИБОРАМИ У ВЕРХОВНУ РАДУ, ДЕ СОВІСТЬ І МОРАЛЬ. У ВЛАДУ ДАЛЬШЕ ТИЧУТЬСЯ СТАРІ МАРІОНЄТКИ, ЯКІ НЕ ОДНУ ВЖЕ ПОМІНЯЛИ ПАРТІЮ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗАЛИШИТИСЯ ПРИ ВЛАДІ.ВОНИ НЕ ЗАІНТЕРИСОВАНІ У ПЕРЕМОЗІ НАД ВОРОГОМ, ЇХ ІНТЕРЕС ПРОЛІТИ У ВЕРХОВНУ ЗРАДУ, ЇМ НАПЛЮВАТИ НА ТИСЯЧІ, ЯКІ ГИНУТЬ НА СХОДІ УКРАЇНИ, ЛЮДИ ДЛЯ НИХ- ЦЕ БІОМАСА, ЯК І ДЛЯ ПУТЛЄРА!!!

 3. Сектор А сказав:

  Хлопці, треба всім на місцях гуртуватись у “другий фронт” і їздити один до одного у міста і села аби скидувати місцеву владу нахєр. Бо перший переляк після майдану в них пройшов і вони просто так не здадуться. Навіть можна створити ГО з відповідною назвою – “Другий Фронт”….Щось треба робити, бо таке саме спостерігається майже скрізь…
  І скрізь ЄЦівці місцевих активістів “лякають” відправкою в АТО…Сучари єбануті…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + one =