Ужгородські активісти об’єдналися проти міської влади

Про це в мережі Фейсбук інформує громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора)

акція2Сьогодні в 15.00 відбувся анонсований на ФБ в групі Євромайдан мітинг, перед Ужгородською міською радою, який довів, що громадські організації також вміють об’єднуватись навколо проблеми, вміють справитись із своїми амбіціями, заради спільної справи.
Об’єднавшись ГО “Громадський конвент”, ГО “МУЗа”, “Карпатська Січ”, представники “Люстраційної комісії”, партії “Свобода” та багато інших (вибачьте кого не перерахував), повели активних, не байдужих до подій в місті людей, “розпускати” Ужгородську міську раду, яка на протязі місяця стала посміховиськом цілої України.
Зібравши підписи під зверненням, ВСІ присутні на мітингу віднесли його до приймальні, але в мерії в той час нікого не було. Склавши Акт про відсутність “СЛУГ НАРОДУ” на робочому місці, було вирішено звернутись до губернатора Закарпаття Губаля В.І. та голови обласної ради Чубірко В.В., які відповіли на запитання, та пообіцяли сприяти в саморозпуску депутатів Ужгородської міської ради та відставки мера і просити президента України та Верховну раду призначити позачергові місцеві вибори, що приведе до скорішого поновлення спокійної ситуації в місті!
“ЧАС ЄДНАТИСЬ” ПО-УЖГОРОДСЬКИ довів, що боротись із беззаконням краще вмісті, ніж звинувачувати одні-других, НАМ ВСІМ потрібно забути звинувачення і пробувати навести лад в рідному місті!
Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 14 =