Categories Новини

Ужгородка Надія Дьолог зайняла високе місце на етапі кубка світу з фехтування на візках серед спортсменів-інвалідів

13-18 липня 2016 року в Польщі у місті Варшава пройшов черговий етап кубку світу з фехтування серед інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату. Прийняла в ньому участь чарівна ужгородка Надія Дьолог.

Українська команда в цілому вдало виступила у польській столиці. У доробку українців 9 високих нагород, серед яких 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі, і, що найважливіше – команда України, власне напередодні Паралімпійських ігор в Ріо, посіла перше загальнокомандне місце серед 22 країн-учасниць, представлених 138 спортсменами.

У виснажливих змаганнях Надія Дьолог здобула високе п’яте місце зробивши свій вагомий внесок у загальнокомандне перше місце збірної України. Це великий успіх для юної закарпатської спортсменки.

13715963_1782318998648991_3934442397859290330_nНайбільше допомогли Надії Дьолог підготуватись та взяти участь у цьому турнірі начальник Закарпатського обласного центру спорту інвалідів «Інваспорт» Андрій Чегіль, особистий тренер Надії Емма Мадяр, голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець та власник кафе «TEMPO» Сергій Фаркаш. Без їхньої допомоги участь єдиної закарпатської спортсменки на цьому турнірі була б під загрозою.

Шановні читачі, у Вас є можливість підтримати спортсменів з обмеженими фізичними можливостями Закарпаття, надавши посильну допомогу: