Ужгород бандитсько-революційний

мітинг12Так охаректиризував сучасну ситуацію в обласному центрі Закарпаття на своїй сторінці у мережі Фейсбук громадський діяч Іван Данацко.

Пам’ятаю був час полюбляв читати, багато їздив поїздом та літав літаками, а в них читав і читав. Був період коли були популярними книги бандитського формату, такі як “Бандитський Петербург”, “Бандитська Росія”, але те, що діється зараз в Україні і ті докази діянь нашої політичної еліти говорять, що ті часи буремних 90 ніщо в порівнянні з теперішніми бандитами при владі!
Це який цинізм повинен бути в людей, які прийшли до влади після так званної “Революції гідності” і очолили корупційні схеми з метою свого збагачення, та відмивання грошей для своїх “однопартійців”! Те, що робиться в Києві, говорить про те, що ми змінили “ворів” на “вбивць”, людей які тільки обкрадали свій НАРОД на людей, які для того щоб обкрасти, ще його і вбивають на Майданах та в зоні АТО!
Добре, що в Ужгороді ще тільки палять авто, та акуратно “підрізають” заблудшого Ща де я?, який це ще використовував для свого піару, як заслуги і доносив це через ЗМІ, але молодість та “тупість” дались взнаки, що зараз завдяки закону про доступ до інформації, є можливість отримати звіт про використання грошей любим кандидатом в депутати. А коли ми побачили відповідь, то стало зрозуміло, чим займався В.ирО.док і його молода команда під час їхнього “освоювання грошей” в Ужгороді і чого так не хочуть саморозпуститись ВСІ деПУТАНИ!
УЖГОРОД БАНДИТСЬКО-РЕВОЛЮЦІЙНИЙ повинен відійти в історію та передати свою епоху порядним людям з однією метою, щоб до влади прийшли ті, які будуть дивитись в майбутнє міста, краю та країни, а не збагачуватись на крові “Небесної сотні” та жертв АТО!
Слава Україні!

Щадей


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 11 =