Третій тиждень на Закарпатті пікетують ОДА

данацко2Про це інформує громадський активіст Іван Данацко:

“Сьогодні рівно три тижні, як я стою на площі Народній з метою, почути про зміни в Україні. 21 день з того часу, як почав вимагати від чиновників, щоб почули і побачили народ Закарпаття, та ознайомились з його проблемами.
Що змінилось в Україні ми знаємо, у нас новий президент Петро Порошенко, який був обраний більше, як 54 процентами населення в один тур. Війна під назвою “АТО ще буде” продовжується, люди вбивають одні одного з метою заробити кошти, або за справедливість. Цікаво взнати таку статистику – скільки за той час вбито в ДНР та ЛНР суддів, прокурорів, міліціонерів і інших чиновників, які довели людей до зубожіння, до втрати віри в закон та справедливість?
Наша боротьба на Закарпатському фронті, а це походи в прокуратуру, по кордонам, судам і лісам – ЖОДНОГО ЕФЕКТУ НЕ ПРИНЕСЛА!!! Дійшло до того, що ми вчора зі своїми друзями вже почали розмовляти на “піднятих тонах” і вимагати один в одного більш кардинальні дії, так як законні ніхто не хоче робити. Я ще стараюсь стримувати натиск людей, але ця крапка кипіння вже підійшла дуже близько і народ готовий взяти в руки вили і коси, і розпочати гнати прокурорів і чиновників із своїх нагрітих місць.
Ще скільки потрібно простояти щоб їдучи на своєму авто AUDI вмісті з паном Чубірко, пан Балога зміг мені запропонувати діалог з громадськістю, а не відвертатись сміючись, роблячи виду, що мене не примітив. Нічого, я сам вибрав свій шлях протесту і я так думаю, він скоро дасть позитивний результат.
Сьогодні суд – громадськість Чопа проти чиновників цього маленького містечка. Допоможемо своєю присутністю зробити правильні висновки нашим суддям, підтримаймо активістів і суддів в боротьбі з кланом партії “ЄЦ”, які під чітким керівництвом Балог ведуть наш край в прірву громадянського протистояння.
Слава Україні!”


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 3 =