Сьогодні заблокують закарпатську прокуратуру

прокуратураПро це інформує громадський активіст Іван Белецький: “15 травня о 17:00 наша організація запрошує всіх приєднатись до акції “ПРОТИ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРАТУРИ”. Акція біля будівлі обласної прокуратури на Православній набережній….готуйте питання….ми сильні лише разом!!!!!”

Інший активіст Іван Данацко конкретизує вимоги протестуючих: “Ми всі знаємо, що “куратором” нашої області, вже більше 15 років є сімейство БаБлог. “Спрут” цього клану, вже пустив свої щупальці у всі сфери нашої країни. Вони брали активну участь в допомозі Євромайдану, настільки активну, що революціонери коли взяли будівлю ОДА, не зробили жодної проблеми, для працівників обласної ради, які ходили на роботу продовжуючи знущання над своїм народом.
Наші революціонери, як видно з цього всього, що робилось і продовжує робитись, є така собі закарпатська копія “молодої команди Черновецького”, ціль якої “засвітитись” і продовжувати “діла клана”, точніше допомагати.
Хто вони, ми всі їх знаємо і бачили не один раз.
Що робить “нова стара” влада, яка прийшла на Закарпаття, яка прийшла міняти роботу, прийшла навести порядок в області після влади Януковича? НІЧОГО – вони вирішили за допомогою тих самих людей, які сидять, як сиділи в своїх кріслах, їх самих і покарати.
Вершиною цинізму я рахую ЗАКОН ПРО ЛЮСТРАЦІЮ СУДІВ, що вони там змінили – керівництво, скількох звільнили – жодного.
Народ скільки ми будемо терпіти знущання цієї влади – ХУНТИ, як її назвав народ Сходу. Вони скинули свої кайдани повністю, а не так, як нам дозволили зробити НАЙМАЧІ РЕВОЛЮЦІОНЕРІВ.
Сьогодні наша ГО “Сила народного контролю” проводить акцію біля прокуратури, з метою заставити робити контролюючі органи, або інакше нова РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ, але вже без участі негідників.

 


Loading...

Comments:

2 Responses

  1. еміл сказав:

    не забудьте запитати про берегівського ватажка-прокурора Зареву

  2. 123 сказав:

    підтримую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × three =