Сьогодні в Ужгороді відбудуться одразу два політшоу

данацко2Про це в мережі Фейсбук інформує громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора)

Насищенне альтруістське життя кожного дня ставить питання – КУДИ ДАЛІ?
Сьогодні. 17.11.2014 року, в 10.00 сесія Ужгородської міської ради, а в 11.00 в Апеляційному суді справа “граната для судді Ціцака””, в 14.00 збори організації і так далі, день за днем, а що змінилось на краще – нічого! Цілими днями боротьба і боротьба, а владна СИСТЕМА, як стіна, дала тріщину у багатьох місцях, але ще тримається. Потрібно додавити і тут починаються політичні інтриги, хто є хто, хто за скільки, хто на кого працює і багато іншого “мотлоху” – ціль цього всього, не дати можливість зламати СИСТЕМУ!
Все життя говорив і говорю своїм друзям та побратимам, не дивіться хто іде біля вас, з якою метою він це робить, як він це робить – дивіться, що отримає НАРОД від цього. Потрібно думати не про себе, не про тих хто біля тебе, а про майбутнє – буде воно або ні, в цій державі, в цього НАРОДУ!
Нас навмисно залякують, купляють, обливають брудом з однією метою, щоб побільше “панувати” над нами, побільше вкрасти!
Що вони здатні зробити ми бачимо на наслідки ЇХ роботи – кругом руїни, НАРОД без роботи, без зарплат, без медецини, без освіти і без всього, що можна було відібрати від НАС З ВАМИ, а зараз від багатьох відібрали та продовжують відберати життя!
Потрібно перезагружати СИСТЕМУ, а ці люди, які зараз при владі – самі не пійдуть, а прогнати ЇХ можуть, тільки ті, як МИ, яким нема, що втрачати, або ті, що хочуть на ЇХ місце!
А хто пійде на ЇХ місце – обирати повинен НАРОД, свідомі люди, а не підкуплені гречкою пенсіонери, заставлені можливостю бути звільненими чиновники і так далі!
СВІДОМИЙ НАРОД – беріть і дійте, а не давайте вирішувати за ВАС свою долю, якщо не знаєте КУДИ ДАЛІ, МИ ВАМ підскажемо!
Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 12 =