Словацькі телевізійники відвідали акцію “Закарпаття без Балог”

данацкоПро це на своїй сторінці у мережі Фейсбук інформує громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

-Вчора в наше наметове містечко в місті Ужгороді на Народній площі, навідалися ГОСТІ ІЗ СЛОВАЧЧИНИ. Це було телебачення Markiza, та журналісти друкованого видання. Вони були в Ужгороді разом із віце-прем’єром Лайчаком, який знаходиться в нас з офіційним візитом. 
Задавали багато запитань, але головне їх бажання було почути, що змінилося з часу, коли були лютневі події в Києві, з часу приходу до влади Яценюка. Ми відповіли, що нічого не помінялося і тому МИ тут продовжуємо нашу акцію. Вони спитали, а хто такі Балоги і коли МИ відповіли, що скільки їх у нас і як вони ЗАХВАТИЛИ владу в Україні і на Закарпатті, то вони були ШОКОВАНІ. Ще було дуже багато запитань на які МИ давали об’єктивні відповіді, але вразило одне, що їх ТБ, та ЇХ пресса зацікавилась нашим протистоянням, а наша вітчизнянна з 21 травня нас не хоче замітити. Її не цікавить чого МИ тут проводимо акцію і для чого.
Більше як 100 днів МИ добиваємося щоб влада дотримувалась своїх обіцянок даних нам 21 лютого 2014 року на Майдані, а потім ще доданих українському народу президентом Порошенко під час інагурації, а ще ЖОДНОЇ із них не виконано.
Ось так проходить день за днем із нашого життя, помирають люди на Майдані, вбивають, травмуються і пропадають безвісті в АТО, але владі начхати на свій НАРОД, головне наобіцяти щоб бути ОБРАНИМ знову, але МИ продовжуємо вам нагадувати, що ви можете бути ПОСЛАНИМИ за Януковичем.
Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + 10 =