Що продемонструвала акція “Закарпаття без Балог”

Про це інформує на своїй сторінці у Фейсбук громадський діяч Іван Данацко (стилістика та орфографія збережені): “28.05.2014 року, відбувся мітинг біля будівлі ОДА, на площі Народній.

мітинг8Що він нам показав? Що люди знову чекають, що хтось буде відстоювати їх інтереси, хтось буде ходити конфліктувати з системою, буде ризикувати з метою змінити життя в краї, в країні, а хтось потім буде критикувати, якщо кроки прийняті тією свідомою частиною населення, яка є учасником процесу змін, будуть направленні не туди куди народ хотів. Щоб так не вийшло, не сидіть дома і не довіряйте вами управляти іншим людям, яких ви бачите кожний день і знаєте, які вони є, а приймайте активну участь, приходьте на мітинги і говоріть кому і як ви довіряєте.

Сьогодні восьмий день, як МИ мітингуємо. До нас підходять різні люди, і в підтримку Балог, і в підтримку акції – люстрацію Балогам. Більше всього мені подобається розмовляти з особами, які підтримують сім’ю Балог, так як на просте питання, що за 15 років було позитивного зроблено для закарпатців – максимально, що відповідають, так це подарунки на Новий рік дітям. Людям потрібні подарунки, а не нові лікарні, школи, дитячі садки, дороги і так далі.
Набагато більше підходять в підтримку акції – люстрацію Балогам. Підходять люди, які розуміють, що залишивши після так званої революції гідності всіх посадовців на місцях, а змінивши лише губернатора, нічого не поміняється, а більше того, якщо Балоги отримають підтримку Порошенко П., то ми будемо жити далі в феодальному строї, а не хазяями в своєму краї, на богом даній нам землі.
мітинг6Мене звинувачують в тому, що на мітингу були присутні одіозні люди та бандити, а скажіть будь ласка в Україні в тюрмах не голосують, у військових частинах та навіть в псих.лікарнях і там проходять вибори. Якщо ви своєю пасивністю думаєте, що хтось ВАМ зробить життя на краще, тоді чекайте! А на мітинг зібралися адекватні люди, які ходять в тренажерні зали, займаються спортом, не бандити і наркомани, як їх малює “кланова” преса, а ті, які можуть постояти за себе і СВОЇ інтереси, а якщо вони такі самі, як і мої вимоги, то я не маю права відмовлятися від їх допомоги.
На мітингу було обрано ініціативну групу для створення нового люстраційного комітету Закарпатської області, так як старий був зброєю в руках негідників, які керували революцією гідності. Цю “зброю” вони використовували в особистих цілях, і в пряму заявляли, що це “наш” люстраційний комітет, а ви собі зробіть свій. Який буде люстраційний комітет, що обирався на площі Народній, буде залежати від кожного із ВАС. Якщо ви будете продовжувати сидіти дома і чекати, що хтось буде вирішувати ВАШУ долю, від імені НАРОДУ, то я не буду чекати, так як я є частиною цього народу і буду активно допомагати та спостерігати за самим процесом. Але головне, що була “вибита” зброя у людей, які як видно не підтримують мене і мої вимоги до влади, так як рахують, що їх революція закінчилась і всі вимоги, які ставила перед владою громада – виконані.
Зараз МИ знаходимось в процесі розбудова нашої країни, яка в деяких місцях проходить з військовим протистоянням, багато чиновників ідучи в ОДА запитують, а чого ми не ідемо на ВІЙНУ. Я на це відповідаю їм, що піду тільки після них і їх дітей, що так просто від нас вони не здихаються, не дочекаються.
Народ, ще раз Вас прошу, активніше беріть участь в РЕВОЛЮЦІЇ СВІДОМОСТІ, не довіряйте заангажованій пресі та телеканалам, вони всі виконують чиїсь вказівки, за що отримують кошти та зарплати. Тільки коли самі ВИ знаходитесь в гущі подій, можна розібратись хто з вами, а хто проти вас. Беріть владу в свої руки, поки її не взяли інші негідники, які будуть вам говорити, що революція закінчилась і все у НАС добре, але це в НИХ, а в мене, як було так і залишилось.
Підходьте до нас на площі Народній міста Ужгород з своїми проблемами і ми вмісті будемо думати, як з них виходити”.


Loading...

Comments:

1 Response

  1. Юля сказав:

    Невже закарпатці прозріли? Чи Балоги думають, що до здоху будуть керувати областю та далі деребанити. Боже скільки можна пхати в рот? Не вдавляться?
    Як вони набридли людям за весь час їх правління! Уже від одного прізвища стає тошно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + eighteen =