Путани з Ужгородської міськради збираються на сесію

Про це в мережі Фейсбук повідомляє громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора).

данацко

СЬОГОДНІ СЕСІЯ, продовження іншого ЦИРКУ життя деПутанів Ужгородської міської ради і В.О. головного сутенера, заблудшого Ща де я?, якого на попередньому засіданні сесії поміняли за те, що вирішив рекламувати свої послуги по ТБ “Тиса” сплативши більше, як 300 тисяч гривень, “відтрахавши” для цього все місто всього навсього за шість місяців, а це тільки “Тиса”, а інші телебачення та радіо, а інша рекламна продукція, задумайтесь за шість місяців сутенерства “революціонера” Че “освоєно” від громадян міста, від нас з вами такі суми грошей, для особистої піар-акції перед виборами у Верховну Раду, а скільком міг допомогти в зоні АТО!
Ужгородці Вас не болять сідниці від таких гвалтівників, як ці деПутани, Ви колись будете мати ГІДНІСТЬ і допоможете мені їх вигнати з цього залу, щоб такі В.ирО.дки більше туди не потрапляли, а прийшли порядні люди, які будуть думати про рідне місто, а не про себе або виконувати розпорядження “клану” і сімейної партії.
До тих пір поки нами будуть керувати, як в Закарпатській обласній раді секретарь апарату Попович М., бувший КГБіста та їх ставленики, деПутани і їх “любі” друзі, до тих пір наша країна буде жити по ЇХ законам 1960 року і по ЇХ правилам.
Який НАРОД, така і слава в України!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + twelve =