“Путани” з Ужгородської міськради вражають убогістю

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук інформує громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора).

путани

“Убогість” нашої Ужгородської міської влади, продовжує вражати. Вчора на сесію зібралось до 7 “ОБРАНИХ”, серед них “прогульщик” Чучка, картка якого голосувала в “земельному дерибані” (фото), але зі слів дважди В.О. Семаля, він підписав рішення тої сесії, чим створив нову кримінальну справу!
Як видно, цей склад деПутанів, який мав пійти в смітник історії разом з мером Погорєловим, для громади нашого міста ПОРЯДНОГО нічого не зробив і не зробить! Але завдяки цим подіям, стало зрозуміло уродство “продажних” революціонерів, що виконували вказівки “хозяїна”, які в лютому “надавили” на складення повноважень мером, але залишили цих “ОБРАНИХ”!
Зараз деПутани продовжують кулуарні домовленності по барам та ресторанам, а потім з колегами “путанами” по баням та саунам – хто буде новим В.О. Ціль в них одна – ще побільше вкрасти, так як вони розуміють, що “ОБРАНИМИ” можуть вже і не бути, але будуть пробувати “купити” новий мандат, а для того ще треба накопичити грошей.
Якщо НАРОД не втрутиться в їх “договорняки”, то цей замкнутий круг буде ще довго продовжуватися. Тому кому огидно себе почувати “згвалтованим” кучкою деПутан, що продовжують свої “темні” оборудки, після жертв “Небесної сотні” і зони АТО, приєднуйтесь до НАС, так як БОРОТЬБА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!
Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =