Протистояння під стінами Закарпатської облради продовжується

мітинг12Про це інформує громадський діяч Іван Данацко

Закінчились у когось вихідні, а ми як були на Народній площі в місті Ужгороді, так і продовжуємо боротись, за те, щоб влада яка прийшла і депутати, які не хочуть іти – виконували те, що обіцяли, та продовжують обіцяти.
Що нового в політичній ситуації в країні? Військовий стан не введено, а так зване АТО, з якої по дуже зрозумілим причинам втікають наші військові, так як вони не бажають бути пушечним м’ясом залишаючись без зброї, набоїв та їжі, проходить з перемінними успіхами. Чому, а тому, що в людей немає ентузіазма боротьби, за світле майбутнє наших олігархів, які довели свій народ до військового протистояння, а в цей час продовжують красти бюджетні кошти і не виконувати дані обіцянки.
Що нового в нашому краї? На це відповім з уривком розмови з біженцями з Донецької області. На їх питання, чого ми тут стоїмо, я відповів, що так, як в нас нічого не помінялось, до нашої обласної адміністрації прийшов один новий чоловік, а бувший губернатор, навіть не пішов, так як є депутатом обласної ради. Біженці здивовано оглянулись і сказали, що в них по телебаченню показують, що на Заході до влади прийшов народ і все міняється на краще, на що була відповідь, народ ще не прийшов, але назад вже не відступить. Наші ЗМІ правдиву інформацію не передають, не тут, а ні там, чого тоді чекати від наших політиків.
Як ми всі бачимо наша Верховна зРада готується до розпуску, а це говорить про майбутні вибори. Що ми можемо протиставити багатим та заможним депутатам в боротьбі за справедливе майбутнє нашої країни, так як є великі сумніви, що це буде чесна передвиборна боротьба. Нічого, так як в нас є частина народу, яка продасться за копійки, а вмісті із собою, продасть інтереси свідомого населення, яке готове робити зміни. Тому для того щоб перемогла справа за яку померло стільки людей – ГОЛОВНА БОРОТЬБА ПОПЕРЕДУ!
Знову прошу Вас допомогти нам проїхатись по області – номер картки в Привабанку – 6705 0918 0070 6172 Данацко Іван.
І нехай бог нам допомагає в нашій боротьбі!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + eleven =