Представники ОБСЄ відвідали акцію “Закарпаття без Балог”

мітинг12Про це інформує у мережі Фейсбук громадський діяч Іван Данацко (орфографія та стилістика збережені):

Ось так витримка у нас і в наших чиновників!
МИ сьогодні рівно 4 (чотири) тижні, як ВКАЗУЄМО на проблеми в краї, стоїмо в наметах на площі Народній в м. Ужгороді, а нас так і не бачать та не чують.
За цей час провели багато акцій – на кордоні, в лісах, на річках, в судах, в прокуратурах і багато в інших місцях – а результат повний нуль. Так виглядає, що їм (чиновникам) все одно, що ми робимо і вони задають питання ДЛЯ КОГО ми це робимо. Відповідаю – для ВСІХ НАС, навіть для Вас, чиновників, тому-що МИ живимо в одній державі під назвою УКРАЇНА, і якщо в нас буде порядок і законність, то життя буде на багато краще.
Не знаю, як у Вас в районах, але я поки приїду в Ужгород із свого рідного села то “не злим тихим словом” згадую всіх хто причетний до будівництва та ремонту наших доріг, точніше того, що від них залишилось. Я розумію, що війна, але снаряди чого зриваються на наших дорогах, а не на Сході? “Воронки” від вибухів такі, що не об’їхати, не перескочити – немає в нас доріг, одні напрямки руху, але ДАІ в кущах чатує постійно. Водії жартують, чого їх не беруть на війну, в розвідку, стаж і вміння ховатись від “злочинців” в них величезний.
Вчора хлопці заходили в гості з м. Тячів, з м. Виноградів, побратими із Київського Майдану, говорять, що потрібно гуртуватись знову, так як нічого не помінялось, а все тому, що ці чиновники нікуди самі не хочуть іти, потрібно їх гнати. Це ті хлопці були в гостях, які в наметі прожили з 1 грудня 2013 року і були у всіх бойових сутичках, чекають часу, коли можна буде розпочати гнати всіх, які самі не хочуть піти.
Вчора так одного голову ради “попросили”, а депутати В.Березнянського району проголосували про його відставку, але потрібно вимагати розпуску ради, ВСІХ РАД, так як вони обрані в період “панування клана” Януковича, а як і за скільки вони обирались ми всі пам’ятаємо.
Вчора до нашого намету підходили представники ОБСЕ, та консул Угорщини, поцікавились, як довго будемо стояти і якщо не виконають наші вимоги, що будемо робити – на що хлопці відповіли – УЖГОРОДСЬКИЙ СЛАВ’ЯНСЬК, я думаю, що чиновники не дурні і повинні зрозуміти, що їм дається час на те щоб себе реабілітувати, а якщо змін не буде, з ними вже ніхто розмовляти не буде.
В нас ще багато роботи, іде війна на Сході, але перед тим як іти захищати нашу вітчизну, ми повинні зробити сильний тил, щоб зрадників не було.
Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 1 =