Повний список кандидатів до Закарпатської обласної ради

Cтали відомими імена кандидатів, які будуть боротися за 5 вільних місць в Закарпатській обласній раді. Їх загальна кількість — 132, і вони представляють 31 політичну силу.
Отже, у 51 ужгородському окрузі наразі зареєструвалися наступні кандидати:
1. Рогулич Юрій Іванович
2. Янович Еріка Дезидеріївна
3. Монда Віктор Степанович
4. Антал Олександр Петрович
5. Шелепець Максим Тарасович
6. Ковач Василь Васильович
7. Гебус Володимир Миронович
8. Жураковський Віктор Миколайович
9. Шпішак Ярослава Василівна
10. Темпель Юрій Іванович
11. Фрінт Сергій Людвигович
12. Нікітін Олег Борисович
13. Височан Олег Юрійович
14. Боднар Йожеф Йожефович
15. Постолаті Віталій Андрійович
16. Стасьо Юрій Юрійович
17. Борисов Борис Борисович
18. Зомбор Тібор Тіборович
19. Вегеш Іван Васильович
20. Гуга Михайло Васильович
21. Бібен Іван Іванович
22. Баліцький Іван Васильович
23. Жоффчак Клара Василівна
24. Панкович Янош Яношович
25. Куцов Костянтин Олександрович
В окрузі №5 (місто Мукачево) станом на 6 лютого зареєстровані такі кандидати:
1. Глазмин Володимир Борисович
2. Гуті В’ячеслав Петрович
3. Чубирко Іван Іванович
4. Кравчук Юрій Олексійович
5. Багапов Євгеній Вільманович
6. Фелді Федір Андрійович
7. Дербай Степан Михайлович
8. Озаренко Сергій Анатолійович
9. Глазман Володимир Борисович
10. Чечур Ганна Сергіївна
11. Пучковський Сергій Петрович
12. Балога Андрій Вікторович
13. Белеканич Михайло Іванович
14. Шушкевич Михайло Якович
15. Іваницький Іван Павлович
16. Матола Іван Омельянович
17. Фелді Федір Андрійович
18. Ільтьо Іван Іванович
19. Іванчо Роберт Йосипович
20. Іванчо Андрій Васильович
21. Кукушкін Іван Іванович
22. Коцило Олександр Іванович
23. Русин Михайло Дмитрович
24. Екшмідт Олександр Антонійович
25. Глебена Володимир Васильович
26. Денісов Олександр Вікторович
27. Сміхайлюк Володимир Іванович
28. Захорова Олександра Євгенівна
29. Батуєв Андрій Васильович

Округ № 22 (Виноградівський район):
1. Фок Федір Феліксович
2. Киричанин Карло Васильович
3. Грицько Маріанна Михайлівна
4. Костелеба –Веремчук Наталія Юріївна
5. Данко Юрій Юрійович
6. Івашко Артур Іванович
7. Магочі Михайло Михайлович
8. Лісіцкі Михайло Юрійович
9. Шаркаді Ференц Ласлович
10. Черкун Василь Карлович
11. Роман Йосип Іванович
12. Трянов Сергій Сергійович
13. Костак Володимир Юрійович
14. Гач Ганна Федорівна
15. Товт Олександр Олександрович
16. Данко Ярослав Юлійович
17. Пензеник Юрій Андрійович
18. Копинець Іван Васильович
19. Чонка Михайло Іванович
20. Грицько Маріанна Михайлівна
21. Ярина Євгеній Віталійович
22. Флуд Василь Михайлович
23. Талабіра Ганна Йосипівна
24. Дубляк Володимир Павлович
25. Корчинський Іван Іванович
26. Андрашко Олена Степанівна
27. Пірус Євген Федорович
Округ № 29 (Іршавський район):
1. Зейкан Тетяна Петрівна
2. Мікловш Надія Іллінічна
3. Мочан Михайло Михайлович
4. Бойчук Микола Сергійович
5. Балога Оксана Анатоліївна
6. Ковбаско Василь Васильович
7. Ластівка Євген Іванович
8. Плескач Світлана Михайлівна
9. Огар Марта Михайлівна
10. Бортейчук Юрій Юрійович
11. Савка Євгеній Іванович
12. Капітан Наталія Степанівна
13. Віраг Віктор Іванович
14. Яцканич Юлій Васильович
15. Горват Іван Іванович
16. Гуленко Ганна Андріївна
17. Ерделі Петро Петрович
18. Петьовка Володимир Михайлович
19. Гаджега Олеся Михайлівна
20. Данканич Василь Андрійович
21. Мошкола Іван Іванович
22. Лендєл Сергій Васильович
23. Метенько Олександр Іванович
24. Новак Станіслав Володимирович
25. Завидняк Валентин Іванович
Округ № 36 (Мукачівський район):
1. Садварі Юрій Юрійович
2. Могилевець Валерій Федорович
3. Ковач Михайло Михайлович
4. Поляк Володимир Тиберійович
5. Лазар Василь Іванович
6. Делеган Марія Павлівна
7. Марчинець Ольга Василівна
8. Троян Олександр Миколайович
9. Баляк Надія Юріївна
10. Бігунець Василь Петрович
11. Фатур Рудольф Рудольфович
12. Бабіля Роман Володимирович
13. Сабов Маріанна Анатоліївна
14. Гасинець Олександр В’ячеславович
15. Хохол Іван Васильович
16. Плеша Оксана Василівна
17. Куцин Олег Іванович
18. Федорчук Юрій Володимирович
19. Русин Василь Васильович
20. Фехтел Аннамарія Вікентіївна
21. Турянчик Василь Юрійович
22. Ковбаска Світлана Юріївна
23. Сабов Василь Петрович
24. Бігарі Василь Васильович
25. Балега Олександр Юлійович
26. Добош Едіта Михайлівна
За матеріалами Нового Закарпаття


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 3 =