Подарунків від цієї влади не буде – закарпатський активіст

мітинг12Про це заяляє громадський активіст Іван Данацко, який вже тижнів пікетує приміщення закарпатської облради (орфографія і стилістика автора):

“ШІСТЬ НЕДІЛЬ!!!
Час біжить, а ми все чекаємо коли почнемо ЖИТИ ПО НОВОМУ, коли це нове прийде само і скаже, так починай, живи, чого чекаєш, але є і такі, які не чекають, а кожного дня борються.
Вчора був у суді, де громада міста Чопа, судиться із міською мерією, по незаконним тарифам на воду, а вийшло так, що потрібно судитись з виконкомом, але голова виконкому і мер одна і та сама особа Царь Галина, але прокуратура корупції не вбачає, так як прокурором теж по щасливому випадку був Царь Іван. А ще щастя привалило і з партією “ЄЦ” і так на Закарпатті всюди, то “ЄЦ” то регіони, але ми все продовжуємо чекати життя по новому.
Нам на сьогоднішній день створили умови життя такі, що зараз коли ти приходиш та висвітлюєш нагальні проблеми, тобі починають говорити, ти що не знаєш, в країні війна, а ти нам про вирубані ліси, про незаконні тарифи на воду, про корупцію і про багато інших проблем, які наболіли за 23 роки, але ми про них повинні забути, так як у нас АТО, на що я говорю, а то ще буде.
Вчора пройшла шоста неділя, як я розпочав акцію на Народній площі в місті Ужгороді, потім до неї приєдналися люди, а зараз нас залишилось одиниці. Одиниці тих хто хоче ЖИТИ ПО НОВОМУ і не чекає, що воно саме прийде, а розуміє, як до цього потрібно іти, що для цього потрібно зробити. А більшість просто чекає, коли за це нове хтось побореться, потерпить, а хтось навіть повоює, а потім прийдуть ті “клоуни”, які продовжують піаритись в прес-центрах та по телебаченню і розказують всім, що і як потрібно зробити, але при цьому самі нічого не роблять.
За нове життя потрібно боротися, боротися кожного дня, на кожному клаптику землі, в кожній адміністративній будівлі, а не чекати коли Вам подарують життя по новому. Подарунків від цієї влади не буде, так як вона не зламана, корупційні схеми, а це партійність та квоти, не відмінені, а в кабінетах сидять ті самі люди.
Боріться і поборете говорив Тарас Шевченко, а повторювали люди на Майдані та зараз на АТО перед смертю, але кожного дня нас залишається все менше і менше, тих бійців, які борються за щасливе майбутнє КОЖНОГО із нас.
Слава Україні!”


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + 3 =