Опозиційного кандидата у нардепи не пустили на представлення закарпатського “губернатора”

ДанацкоПро це на своїй сторінці у мережі Фейсбук заявив кандидат у народні депутати України по ВО №69 Іван Данацко:

– Вчора вперше, повторюсь вперше не пустили в сесійний зал, просто спочатку міліція сказала, що краще сходити на каву, а потім “халдеї”, що стояли на дверях, пояснили, що там і без мене справляться.

Як писала раніше “Трибуна”,  на представленні закарпатського “губернатора”,

 голова Закарпатської облради Іван Балога заявив, що його не влаштовує львівський прокурор і того треба замінити на закарпатського, це спровокувало жорстку реакцію в Адміністрації Президента України, адже такі заклики провокують містечковий сепаратизм та є неприйнятними у важкий час протистояння з російськими терористами. 

Ще перебуваючи в Ужгороді  заступник голови Адміністрації Президента України Ігор Гринів заявив:«Аргумент Балоги про призначення прокурора із Закарпаття – це не аргумент. Це емоції. Так справи не вирішуються. Коли є емоції у таких питаннях – це погано. Давайте використовувати принцип нормального суспільного діалогу. Тільки так можна досягти компромісу».

Київ нарешті зрозумів, що надати угрупуванню Балог всю повноту влади на Закарпатті означає позбутися будь якого реального впливу в області та її перетворення у анклав подібний до сепаратистського Донбасу. Тому керівництвом держави прийнято рішення призначати на силові посади в Закарпатській області осіб незалежних від клану Балог.

Наслідком жорсткої реакції АП стали істеричні заяви Віктора Балоги, що йому плювати на результат Блоку Петра Порошенка в Закарпатті і він готовий  знятися з виборчих перегонів. В такому випадку кандидатом від “родини” стане Ігорь Кріль, а Балога старший готуватиметься до місцевих виборів, претендуючи на роль Голови Закарпатської обласної ради, яка в умовах реформи місцевого самоврядування набуває “золотого” статусу. 


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + 13 =