Нова влада за півроку нічого не змінила – закарпатський активіст

мітинг12Про це інформує громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

-Сьогодні рівно півроку, як ми з друзями поїхали міняти наше життя на краще в місто Київ, під час сумнозвістних подій – розстрілу безбройних громадян на площі Незалежності в місті Києві, на той Майдан, який хотіли зтерти, роздавити, розстріляти, але НАРОД не дав, це зробити і прогнав супостата Януковича із захопленого ним і його сім’єю правління нашою Україною. Що змінилось з того часу?
На мій погляд на краще не змінилось нічого. Тільки одна обіцянка від тоді самопроголошенної влади Яценюка була виконана – “затягніть тугіше пояси, так як буде дуже тяжко”. Сьогодні так тяжко, як за 23 роки незалежності, ще не було і як видно МИ до цього приклали свої руки, силу та волю, але ми не зупинились і продовжуємо свою боротьбу до тих пір, поки не побачимо зміни на краще.
Вчора я бачив людину, яка чотири місяці провела в самому пеклі в нашій державі – в АТО. Його відпустили на десять днів, але мати благала, щоб віддали його на лікування до психолога, так як хлопець живий тілом але мертвий душею. Вони вчора були в Мукачівському госпіталі де, як виявилось психолога не має і потрібно сьогодні їхати в Львів. Але хлопець приїхав без жодного документа і мати переживає, що його піймають і визнають дезертиром, за що він ще понесе відповідальність. Ось так ми піклуємося про своїх героїв, або просто хлопців, які воюють в АТО.
Вчора ще було дуже багато зустрічей, які підіймають бажання продовжувати боротись, так як бачиш, по- перше нічого не змінилось, а по- друге є однодумці, які готові допомогти. Але вони говорять, що чого про ВАС ніхто не знає, чого пресса не висвітлює, чого ми нічого не випускаємо, жодної листівки і так далі. А відповідь на це все одна – ми народний страйк, а його як ми бачимо ніхто не хоче висвітлювати, ось коли був ЗАКАЗНИЙ, з метою зкинути владу, тоді Балоган ЗМІ та і багато інші шуміли на всю Україну, а не тільки на область. Не біда – наша справа правідна і перемога буде за нами, а всім дякуємо за підтримку теплими словами, так як розуміємо, що народ доведений до злиднів і ХТО ХОЧЕ ТОЙ НЕ МОЖЕ ДОПОМОГТИ, А ХТО МОЖЕ ТОЙ НЕ ХОЧЕ і не тільки нам, а волонтерам, для армії також.
Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 1 =