“Небесна сотня” кличе закарпатця до бою

Про це з болем у душі заявляє громадський діяч Іван Данацко:

“Я на Майдані був лише 20 і 21 лютого 2014 року, в ті дні коли, як потім стало нам відомо, на ньому не було афганців та Правого сектору, в ті дні, як вияснилось сотнявирішилась доля влади Януковича.
Я пам’ятаю кожну деталь свого бою коли з одною палицею і щитом пішов за барикади і мені боляче, та сльози змочують очі, коли думаю про тих простих людей, які бігли зі мною, а зараз вже їх не має.
А задля чого ми це зробили? Щоб ці паскуди розвалили країну, щоб не “Небесна сотня”, а сотня продажних чиновників стала керувати Україною.
Що змінилось? Не має України, не має Крима, з’явились ДНР і ЛНР, а влада бігає жебракує кошти, для того щоб боротись із своїм народом.
Я пам’ятаю кожне слово почуте від своїх побратимів, що як зміниться життя на краще кожного із нас, яка буде гордість говорити, що я українець, пам’ятаю кожне слово сказане із сцени Майдану, а що сталося?
Продажні скоти сидять в Верховній Раді, які прийшли туди вмісті із владою, яку скинув народ і ділять нашу неньку на частини свого впливу. Розділили силові структури по квотам своїх партій і зараз не можуть об’єднатись з метою вигнати сепаратистів.
Я пам’ятаю кожний жест і кожне слово свого бою, коли біля Європейської площі з автомобілів вийшло багато міліціонерів і я з страхом повернув до барикад, вийшла жінка перед ними і витягнувши руки зупинила їх, а потім хлопець нас позвав іти далі. І ми пішли зробивши справу, нас не зупиняли ні гранати, ні кулі, а що змінилось?
Нічого! Чому? Тому-що справу ми не закінчили до кінця.
Нас лякають не спокійною ситуацією в країні, помирають люди в бою, а в той час чиновники беруть хабарі. В нас армія не має зброї та предметів захисту, а вони розклеюють передвиборні агітації та проводять телешоу з метою стати президентом.
Я був там вмісті з побратимами і не закінчив те за, що загинули люди, але продовжу, так як постійно бачу перед очима, як “Небесна сотня” мене кличе до бою за собою”.


Loading...

Comments:

2 Responses

  1. БАЛОГА ОЧКУ сказав:

    ВАНЯ ПРАВ !!! БЕРЁМ БИТЫ И ВАЛИМ БАЛОГУ С ПРАВЫМ СЕКТОРМ НА ПОВАЛ !!!МРАЗИ

  2. CleverBoy сказав:

    “Небесних сотень” уже багато…. сотні бійців на Сході вбиті і їх закопують під Славянскьком і повідомляють ріним про без вісті пропавших…..Люди виступили за покращення життя? Ті що вам казали кидати поляшки з бензином та стріляти у “беркут” покращили вам життя? Хто винен за Крим, за війну на Сході де вмирають сотні людей. частина з чких невинна? Винні ті, що безглуздо підняли мовне питання та піднявшими своїми гаслами “руських до гілляки”….ось і маєте , що й хотіли…завтра сотні закрпатців будуть відправлені на Схід…появляться гроби….. А те, що ви без зброї шли на “беркутців”, то можливо і так…але по телебаченню ми бачили зовсім інше…разом з вами були підготовленні загони “бандерівців” підготовлених в Польща та Литві під керуванням американських інструкторів…. комісія ВР встановила, що “беркутівці” не стріляли ….снайпери у 18 -20 лютого були з Грузії….ось так…. снайпери . які наняли ваші керівники Майдану стріляли у своїх та в “беркутівців”…ось так гірка правда…… Люди, схаменіться….в телебаченні іде повне зомбування українців…..прозріння прийде але загинуть тисячі невинних людей….. а ще й прочитайте про злочини . які чинить “правий сектор” та “свободівці”, ці галицькі нелюди…невже вам захиснику правди зараз не соромно за те , що ці нелюди витворяюють у Закарпатті…. Усі чесні люди за єдину Україну, за незалежну країну , як від Росії так і від Німеччини та США, які спричинили різню в країні, люди за богату Україну . яку зробили бідняцькою та знедоленою олігархи , як Коломойський, Тарута, Пінчук, Порошенко, Ахметов та інші…..Країну почали грабити ще Кравчук, Кучма та Ющенко……

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 6 =