На Закарпатті заступника Балоги обіцяють люструвати сміттєвим баком

Заступника голови Закарпатської облради Ласло Брезовича, який підтримав рішення Товариства угорської культури позиватися до України, обіцяють за це вкинути до сміттєвого бака. До речі , Ласло знаходиться в прохідній частині “Блоку Порошенка”. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук інформує кандидат в нардепи Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

– В суботу в наше наметове містечко на Народній площі в місті Ужгороді навідались Любарець Василь з побратимами, які прямують по Україні з “Врадіївською ходою”. Поспілкувавшись МИ зрозуміли, що це ті люди, які так само, як і ми нескорені цією новою-старою владою і ГОЛОВНА БОРОТЬБА ПОПЕРЕДУ!!!
Недобиті олігархічно-кланові сили, які об’єднались в боротьбі проти свого народу продовжують своє шоу під назвою АТО і пропонують різні варіанти його вирішення, але з дотриманням їх вимог. Щоб народ продовжував тягнути на своїй шиї не тільки армію військових, а зараз ще армію новообраних депутатів, та багато інших чиновників. Піднявши тарифи ВЛАДА забула підняти зарплати та пенсії НАРОДУ, для чого, якщо вони в змозі підняти Майдан та кормити армію, але вони забули, що ми можемо підняти ще один Майдан.
Завтра в Ужгороді сесія обласної ради, в мене є пропозиція, вчора визначився лідер, який своїми сепаратиськими закликами підніс своє тяжке тіло над мусорним баком, це Ласло Брензович, а тоді нехай Угорщина йому допомагає вибратись з мусорки, а не тягнути народ Закарпаття до автономії, з подальшим об’єднанням з Угорщиною.

данацко
Сьогодні був в Києві і пройшовся по місцям бойової слави “Небесної сотні”, поруч із якими і МИ також вели боротьбу. Бере сум та гордість, але появляється якась впевненість в НАШІЙ перемозі.
Віддавши на алтарь боротьби свою сім’ю, мені повністю немає що втрачати, а тому борімося і поборемо!
Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 8 =