На Закарпатті законністю не пахне (ДОКУМЕНТ)

Про це інформує на своїй сторінці в мережі Фейсбук громадський активіст Лариса Ступак:

Сьогодні зо два – три десятки активістів сходили на прийом до прокурора Закарпатської області.
Традиційно та прогнозовано його не було на місті. Спочатку рятувати ситуацію вийшов якись невідомий нам пенсіонер, а згодом до нас вийшов перший заступник. Впевнена, що прокуратура області вичерпала кредит довіри громадян і у неї, наразі нема жодної альтернативи:
—- або вони будуть захищати порушені права громадян,
—–або вони самі – ОЗУ.

лариса
Тоді громадянам терміново треба якось боронитися від них. Навіщо ми їх фінансуємо? Хтось таки має покласти край тотальному ігноруванню законів України чиновниками. На наші нескладні запитання заступник обласного прокурора Роман Балита чомусь не зміг відповісти. Щось там трохи говорив, але все … в блуди..
Відводив очи, опускав голову, коли його запитали : Чому за порушення ЗУ “Про доступ до публічної інформації” прокуратурою не складено ще жодного протоколу про адмінпорушення, як це передбачає кодекс?
Може настав час починати накінець притягувати до відповідальності тих посадових осіб, хто приховує від нас важливу інформацію? З якою метою вони її приховують? Лише, щоб замести сліди та не будоражити людей своїми корупційними майже щоденними звершеннями.

Наступне просте питання : Чому не проведено реальних прокурорських перевірок по чисельних скаргах мешканців Чопа у генпрокуратуру? Лише від Чопських мешканців скарг на дії та бездіяльність міжрайонного прокурора Царя було з десяток Жодної перевірки не було проведено. На то ж він і Цар. Балита знов опускав очі.
Активист Іван Данацко сказав, як відрізав:
Цар не буде тут панувати! Тут буде панувати ЗАКОН. Не розберетесь з чисельними порушеними правами чопців, – винесемо вас всіх з прокуратури.

лариса3лариса4лариса5


Loading...

Comments:

1 Response

  1. ЦарПростоЦар сказав:

    Як баний лист та Ступачка. Прилипла- не відірвати. Ничого мені не буде. Бувших прокурорів не буває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − twelve =