На Закарпатті діють дві конкуруючі групи “замовних” активістів

данацкоТак вважає громадський діяч Іван Данацко, роздумовуючи на цю тему нв сторінках мережі Фейсбук (орфографія і стилістика автора):

В ІМ’Я НАРОДУ УКРАЇНИ!!!
Все, що робиться на протязі останіх 23 років на території України, все робиться В ІМ’Я НАРОДУ, але як часто буває НЕ ДЛЯ НАРОДУ. Чого так відбувається я наведу на прикладі останніх подій в нашому краї.
Як нам простому народу стало зрозуміло, що в лютому місяці 2014 року в місті Києві був державний переворот, владу захопила В ІМ’Я НАРОДУ партія БЮТ, Свобода і по тихеньку передає в руки партії Удар. При цьому інтереси партій регіонів і комуністів, тобто їх представників не порушуються, ідуть домовленності про відстоювання ОСОБИСТИХ ІНТЕРЕСІВ кожного із них.
Так само і в нашому краї, але в нас для цього потрібно захищати інтереси специфічної партії “ЄЦ”, яка має силу тільки на Закарпатті і керується кланом Балог. Ця партія брала активну участь в революції з метою повного панування в краї, а для цього Балогам потрібно було змістити з посади Ледиду. З метою керування натовпом, або в самому процесі появились “революціонери”, які потім об’єднались в “Громадський конвент”, які зараз повністю лобіюють інтереси клану Балог. Тобто В ІМ’Я НАРОДУ, від народу і для народу були ОБРАНІ Гомонай, Світлик, Маньяк, Лазаренко, Волошин і інші, які зараз стали на захист інтересів клану Балог, які так само захищають інтереси народу з 1998 року, як ми знаємо.
В противагу цим громадським активістам появились В ІМ’Я НАРОДУ нові активісти – Железняк і його команда, активний організатор і керівники Громадських рад, який став на захист обласної адміністрації Лунченка з старим апаратом. Який появляється на всіх народних зібраннях на боці адміністрації і відстоює інтереси адміністрації, але В ІМ’Я НАРОДУ УКРАЇНИ.
Дивлюся я на всю цю “клоунаду” і думаю собі, що ці всі люди нас простий народ зовсім за дураків рахують, Ви думаєте, що ми цього всього не бачимо. Ви вирішили із допомогою проплачених активістів, як Моісей сорок років водити нас по пустелі продовжуючи обкрадати та знущатись. Ми самі прекрасно все давно зрозуміли і для цього щоб виявити хто надалі буде захищати інтереси В ІМ’Я НАРОДУ І ДЛЯ НАРОДУ, дали Вам можливість продатись кому за 20000 доларів, а комусь за 80000 доларів, але кошти закінчуються, а народ прозріває і розумнішає.
Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 3 =