На Рахівщині нелюди застрелили чотирьох вагітних кабаних (ФОТО)

Comments:

8 Responses

 1. Фоштер коментує:

  Москаль має з того всього пайку. Все буде добре.
  Дістане грошей, м’яса всякого, малий Лимон електровудкою форель навбиває для дяді Гени.

 2. гуцуп коментує:

  сойма ще та свиня а мурга тут не при ділах всі директори в районі не иого люди і так буде до того часу поки всіх не поміняют

 3. уйко з полонини коментує:

  Вельми побожний пане директор та ваші підлеглі диякони Ви працюючи в сільській раді мали над собою соломонову заповідь. Але у тій заповіді небуло написано що Ви і ваші підлеглі можити вбивати красивих оленів та вагітних самок кабана. Диілячися на таку огиду як ви і ваші підлеглі хочеся сказати ваши місце на шибиниці. Ви немаєте морального права носити форму та займати посади керівників ДЛМП. Ви послідовище з котрим немоємо дяку спілкуватися. Як би незакінчилося це розслідування на світі є Бог і він вас покарає!

 4. уйко з полонини коментує:

  !!!!

 5. Лісник коментує:

  Сойма заготовляв м”ясо Мурзі який возить на Київ як хабарі! Чому поліція мовчить я к Мурга із Соймою примусили всю лісову охорону в січні 2016р. піти у безоплатні відпуски і на роботу виходити та працювати???

  • Свідок коментує:

   Учора Мурчик бігав на третій поверх в ОДА, кажуть до Дурана, аби той си мало мяса дикого пригубив та помагав “заминати” злодійство Сойми і любителів дичини. Дичка “завернута в зеленину” своє має зробити! Сойма добре знає красти, а ще ліпше забирати у бідоти послідньоє аби зділити Мурчику і дале горі по рангу.
   Но увидиме, чи любить Москаль дичину в зеленину завернуту???
   Тай кажуть Саакашвілі буде на днях, мабуть як прочитав кулько Сойма всякої дичини заготовив, аж бігом на свіжину! Увидиме!!!

 6. Друг Лімона коментує:

  Мій друг Сойма уднесе 50 $ тис.долару в Ужгород тай все спустять на лижах.Комісію б на Лісгосп .

  • Седой коментує:

   А шо в ЛІЗГОСПІ ЗАРПЛАТУ В $ ВИПЛАЧУЮТ ,? ХАРОША ПОСАДА ДИРЕКТОР ЯБ ТОЖ НЕПРОТИ І М’ЯСА НА ХАЛЯВУ ПРИНЕСУТЬ ТІКИ КОМАНДИ ПРАВЕЛЬНО РОЗДАВАТИ РОБОТЯГИ ВСЬО ЗРОБЛЯТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 4 =