Мукачівський мер вмовляв Данацка не виступати проти Балог (ФОТО)

Акція “Закарпаття без Балог” з самого початку викликала фурор у перехожих містян. Незадоволення продемонструвала і міська влада. Як тільки на площі перед ратушею був поставлений намет, до організатора акції Івана Данацка підійшов міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл.

Очільник міської ради звернувся до активіста з проханням перенести атрибути революції подалі від приміщення Мукачівського міськвиконкому. Іван Данацко відмовився перенести місце проведення акції, мотивуючи це тим, що територія, на якій знаходиться намет, перебуває у власності громади. І люди мають право висловлювати свою думку.

Згодом до активістів підійшов секретар міської ради Іван Маняк, який теж висловив обурення щодо проведеної акції і порекомендував Данацку “піти до Сергія Ратушняка”, натякаючи на зв’язок активіста з одіозним закарпатським політиком.

Інтернет-видання “Панорама Мукачева”

данацко данацко2 данацко3 данацко4


Loading...

Comments:

1 Response

  1. Дюро із Коритнян коментує:

    Хлопці! Ви робите історію, ви робите неймовірні речі в Мукачеві! Що місцеві князьки вибігли до намета, страх перед відповідальністю зачепив за живе. Лендєл та Маняк думали, що в Мукачево ніколи не прийдуть зміни, революція десь там у Києві чи на сході? Ні, просто клану Балог дали зрозуміти, що далі брехня світом не буде іти, досить дурити нас, закарпатців! Досить! Треба мати совість, вкотре іти на вибори до ВР. Під люстрацію увесь завидівський “батальйон” і на передову в АТО, а не у фейсбуці сидіти і всіх повчати розуму…Сорм і ганьба!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × three =