“Контрреволюція” в Ужгороді

Про причини масового народного невдоволення новою ужгородською владою, на своїй сторінці у мережі Фейсбук поділився громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

щадей3
-Поводивши натовп в оточенні однодумців, з гаслами “Банду геть”, та поспівавши гімн України під “кришуванням”, та з дозволу “Князя всея Закарпаття”, прийшов до влади революціонер ЧЕ, який до того був лише вигнаним секретарем, а потім томився на сесіях піднімаючи руки, відстоюючи інтереси олігархів. А тут така одержима можливість показати, що він є ХТОСЬ, а всі інші повинні, це бачити і поважати.

Є частина молодого покоління якому ці виходки подобаються, але більша частина почала вказувати на його проріхи. Так громадська рада винесла попередження, а прокуратура виявила підробку документів, але для самоствердження потрібно було зробити такі кроки, щоб всі побачили, що він “революціонер”, а не виконавець “заказів”. Ось і тут з порушенням вимог законодавства він послав знімати керівників ЖЕКів, хоча ті теж за свої вчинки не заслуговують щоб їх підтримувати, але якщо іде знущання над законом і над правами людей, тоді зібрались люди і показали, що МИ люди, такі самі як і він, і не дамо знущатись над здобутками сплюндрованої революції.

щадей2Ось так почалася КОНТРРЕВОЛЮЦІЯ В УЖГОРОДІ, де вже 11 неділю стоїть Майдан і показує, що до влади прийшла та сама непотріб, яку потрібно гнати за “бандою Януковича”, а не чекати від цих зРадників інтересів народу, від кланів Балог та залишків партії регіонів, чогось хорошого.
Слава народу Закарпаття, який прозріває і починає діяти в своїх інтересах, а не в інтересах олігархів!

Від редакції: до речі вели ужгородців на штурм мерії хлопці, які йшли під кулями на повалення режиму Януковича – Іван Данацко та Орест Дідух. Так що слово контрреволюція має позитивний зміст.


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − ten =