Іван Балога зустрівся з організатором протестної акції під стінами Закарпатської ОДА

данацкоПро це інформує громадський діяч, організатор акції “Закарпаття без Балог” Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

Я не політик і ніколи не хотів ним бути, але після того, як бачу, що твориться в нашій країні, в нашому краю зрозумів, що просто так, для мене і моїх нащадків, ніхто життя кращим робити не буде.
Вчора я був запрошений на розмову до голови обласної ради, вмісті з Балогою Іваном, там присутніми були Попович Михайло та Чубірко Володимир. В них було декілька питань, чого я мітингую проти Балог, на що я відповів, що МИ проводимо акцію, проти системи, яку в нашій області очолюють Балоги. Ми проти того, щоб в кабінетах державного рівня сиділи рідні, близькі та друзі, однопартійці, там повинні працювати професійні фахівці, а ми бачимо все навпаки. На питання, а чого ми добиваємось, відповідь була – САМОРОЗПУСКУ обласної ради, на що мені відповіли, що вони хочуть, але не можуть, так як на них лежить відповідальність перед виборцями і вони єдиний легітимний орган, який має право керувати краєм. Що це питання вже ставилося на питання денне на сесії і воно не пройшло, але я пам’ятаю що воно не ставилося, а потрібно поставити, так як влада обрана при злочинному режимі Януковича – не є легітимною, не є народною, а несе на собі відповідальність за злочини, які проходили в той час і зараз з народом України. Я розумію їх занепокоєність проблемами народу, але в мене є така думка, що це страх перед новими виборами, хоча, який може бути страх у людей, які контролюють область більше, як 15 років, які вигравали стільки разів вибори, і які пройшли іспити двома переворотами. Страху в них не має, а є не бажання ще раз тратити кошти на вибори, так як наш народ, заради коштів обере собі знову ту владу, яку потім буде терпіти, або робити новий переворот.
Після розмови я зрозумів, що самостійно наша обласна рада не розпуститься, так як у партії “ЄЦ” не має більшості, а інші (зі слів співрозмовників) їх в цьому не підтримають, а потрібно почекати до тих пір, поки Верховна зРада не об’явить вибори. А якщо вона це не зробить, тоді наша обласна рада викаже недовіру Верховній, це так подібно на маразм, що якби це не були перші особи Закарпаття, я подумав би, що розмовляю з тими відвідувачами, які часто заходять до нас в намет.
Я так зрозумів, що до тих пір поки в Києві не підуть процеси очищення влади, то тут в Ужгороді нічого не зміниться, так і будуть нами управляти за принципами партійних квот та рідні і близькі наших олігархів. А десь там на сході в той час будуть помирати люди, за чиїсь фінансові інтереси.
Вчора я став персонажем із програми “В гостях у казки” і побачив себе тим Буратіно, якого Папа Карло розпочав робити людиною, але не закінчив, так як у нас війна, і жити ми будемо по новому – по законах військового часу.
Але в нас є ціль і ми від неї не відступимо – повне перезавантаження влади.
Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + ten =