Хто фінансує антибалогівську опозицію в Закарпатті

мітинг12Про це інформує на своїй сторінці у мережі Фейсбук громадський діяч Іван Данацко:

– Сьогодні рівно чотири місяці, як ми проводимо протестну акцію “Закарпаття без Балог”, “Україна єдина” та “Віддамо владу в чесні руки”.
ЧОТИРИ МІСЯЦІ!!!

 “Хто і скільки Вам платить? На кого працюєте? Для чого, це Вам потрібно?”, -часто запитують люди. 

– На запитання відповім дуже просто, але може не так, як ВАМ хочеться почути. Нам платять ті кому, це вигідно, але НЕ ЗАКАЗУЮТЬ, а ДОПОМАГАЮТЬ по факту. Щоб зрозуміти різницю, то коли я недавно давав хлопцям кошти, які отримав від НЕВІДОМОГО спонсора, то всі мені їх почали повертати і говорити, що вони, це роблять ЗА ІДЕЮ, але я наполягав взяти, так як по-перше сам не “криса”, а по друге вони вже допомогли мені взяти на свої плечі тягарь акції, а люди, які розуміють, яке зло Балоги на Закарпатті, віддячили нас, як вони сказали “на каву з печенням”. Для нас, це не робота і ми це робимо не тому, що нам пообіцяли гроші, а тому, що ми бачимо, що після стількох смертей, ці керманичі держави, що були та які прийшли, далі своїх обіцянок не пішли. А з кожним днем економічно стає все тяжче і тяжче.
Напевно зараз появилась інтрига ХТО цей невідомий? Шукаємо кому вигідно? Як багато говорять, що це вигідно Путіну, Медведчуку, Лунченко, Шараничу, Ратушняку, Ледиді та Погорелову. Знаючи, що на моїх телефонах “висять” всі служби скільки їх є, наші і після Markizy напевно і не наші))), я ні з ким з перечислених не спілкуюсь))) але для чого, це ВАМ. Скажіть краще, що я поганного зробив для ВАС, для НАРОДУ?
Відповідь – це вигідно НАРОДУ, а платить БЮДЖЕТ, тої людини, яка може собі, це дозволити, не в ущерб ВАМ І НАМ ВСІМ!!!
А зараз в коментах, хочу почути, що я поганного за цей час зробив особисто для того, хто буде писати!
Дякую за допомогу людині, краще напишу так, з великої букви, Людині, що дала мені можливість поїхати в Київ, щоб зареєструватись кандидатом в депутати Верховної Ради і поборотись за НАШЕ МАЙБУТНЄ!
А всі повинні розуміти одне, ЕКОНОМІКА ПОВИННА БУТИ ЛЮДЯНОЮ, такою, щоб була вигідна НАРОДУ, не в ущерб ДЕРЖАВІ!
Слава Україні!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four − two =